برنامه «ایران امروز» سه شنبه 11 خرداد، با حضور نمایندگان تبریز و بروجرد در مجلس، چگونگی روابط رئیس دولت آینده با خانه ملت را به بوته نقد میگذارد.

به گزارش مرور نیوز، برنامه «ایران امروز» با حضور فاطمه مقصودی بروجرد ، نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی و همچنین حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا میرتاجدینی ، نماینده مردم شریف تبریز و اسکو در خانه ملت و معاون حقوقی دولت دهم، موضوع چگونگی رابطه دولت سیزدهم و مجلس را مورد نقد و بررسی قرار میدهد.

پرسش هایی همچون میزان تمایل مجلس به حضور هرکدام از هفت نامزد ریاست جمهوری بر کرسی ریاست جمهوری، میزان بی طرفی نمایندگان خانه ملت در دادن رای اعتماد به کابینه بعدی در صورت حضور دولتی همگرا با گرایش غالب در مجلس و آفات احتمالی تعامل دو قوه از محورهای گفتگوی امروز خواهد بود.

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری، هماهنگی سهیل مسچی و اجرای غلامحسین طاهری، شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت ۱۱:۳۰ به روی آنتن رفته و همزمان به شکل تصویری از پایگاه اینترنتی رادیو ایران و کار افزار ایرانصدا نیز تقدیم مخاطبان گرامی این سبکه رادیویی می‌گردد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز