مجموعه "پزشک دهکده" از تاریخ یکم تیرماه در ساعت ۲۲ روانه آنتن شبکه تماشا خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، شبکه نمایش مانند سال‌های گذشته برای تابستان برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است. بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در نظر دارد در طول تابستان و در ساعت ۲۳ ایام پایانی هفته، یک یا دو فیلم جدید را برای نخستین بار و پخش اول از سیما، به روی آنتن ببرد. پخش فیلم‌های جدید شبکه نمایش، از جمعه همین هفته، ۴ تیر، ساعت ۲۳ با پخش فیلم جدید فرانسوی "دیده نشدگان" آغاز خواهد شد.

شبکه نمایش همچنین بخش ساعت ۱۵ خود را از تکرار فیلم‌های باکس کلاسیک شب گذشته، به پخش فیلم‌های جذاب و سرگرم کننده ویژه تابستان تغییر داده است. در این ساعت در طول تابستان فیلم‌های متنوعی و جذاب سینمای جهان پخش می‌شوند.

علاوه بر این در تابستان، بخش فیلم‌های ساعت ۱۹ این شبکه نیز از باکس موضوعی روزانه، به پخش فیلم‌های خانوادگی اختصاص پیدا کرده است.

تابستان و پخش سری جدید سریال مظنون و سریال خاطره انگیز پزشک دهکده از شبکه تماشا

چهارشنبه دوم تیرماه، فصل چهارم مجموعه پرمخاطب "مظنون" برای اولین بار در سیما و از شبکه تماشا آغاز به پخش خواهد کرد. شبکه تماشا تا امروز سه فصل پیشین این مجموعه را پخش کرده بود و بعد از یک وقفه کوتاه مدت بعد از پایان فصل سوم این مجموعه، چهارمین فصل مجموعه "مظنون" که به طور اختصاصی برای این شبکه دوبله و آماده سازی شده را از چهارشنبه همین هفته به روی آنتن می‌فرستد. این فصل مجموعه در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. داستان این فصل با پیدا شدن رقیبی جدید برای ماشین و تقابل بین ماشین و دستگاه جدید ادامه پیدا می‌کند. رقیبی که رگه‌هایی منفی هم دارد و برعکس ماشین هدفش تنها کمک به مردم و انسان‌ها نیست. این فصل نیز مانند فصول پیشین این مجموعه ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش خواهد شد و در ساعات ۵، ۱۱ و ۱۷ روز بعد هم برای علاقمندان بازپخش خواهد شد.

بازگشت "پزشک دهکده" به تلویزیون

مجموعه "پزشک دهکده" از تاریخ یکم تیرماه در ساعت ۲۲ روانه آنتن شبکه تماشا خواهد شد. این مجموعه اولین بار در سال ۱۹۹۳ در سطح جهان پخش شد و در سال ۱۳۸۳ از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران هم پخش گردید. سریال، داستان پزشکی زنی است که پس از تکمیل تحصیلات پزشکی و ناکامی در یافتن شغل به دهکده‌ای کوچک می‌رود تا خود را در این حرفه ثابت کند.

دیگر سریال شبکه تماشا که برای تابستان در نظر گرفته شده سریال پیک سحر با بازی به یادماندنی مرحوم استاد "جمشید مشایخی" است. پخش این سریال از دوشنبه سی و یکم خردادماه در ساعت ۲۴ آغاز شده است. "پیک سحر" توسط خسرو ملکان در سال ۱۳۶۹ کارگردانی شده و علاوه بر استاد "جمشید مشایخی" مرحوم " اسماعیل داورفر"، مرحوم " احمد قدکچیان " و مرحوم " پروین سلیمانی" هم از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند. این مجموعه به داستان "مش رحمان" رفتگر محله می‌پردازد که برای تهیه جهزیه دخترش نیازمند پول است، اما راضی نیست از هر راهی این پول را به دست بیاورد. این سریال در ساعات ۶ و ۱۲ روز بعد تکرار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز