سری جدید برنامه سریالیست از ۱۷ تیر به صورت هفتگی روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

به گزارش مرور نیوز، سری جدید برنامه سریالیست از ۱۷ تیر با فضا، دکور و آیتم‌های تازه به صورت هفتگی پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

فصل قبلی این برنامه در شب‌های نوروز ۱۴۰۰ از شبکه یک پخش شد و طی آن، بهترین سریال سال ۹۹ با استقبال و مشارکت بسیار خوب مخاطبان و دریافت حدودا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار رای و نظر از سوی مردم، معرفی شد.

به دلیل استقبال مخاطبان و سریال سازان تلویزیون، با تصمیم شبکه قرار بر این شد «سریالیست» به صورت هفتگی ادامه داشته باشد و این بار به تولیدات ۱۴۰۰ سیما در حوزه سریال بپردازد.

این برنامه هر هفته پنجشنبه‌ها با عوامل و بازیگران یکی از سریال‌هایی که در سالجاری روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما رفته، گفتگو می‌کند.

همچنین به جز بخش گفتگوی اصلی برنامه، «سریالیست» آیتم‌های دیگری با موضوعات مختلف همچون خاطره بازی دارد و شخصیت‌های سریال‌های نوستالژیک مردم به برنامه می‌آیند و فضای ویژه‌ای با آن‌ها رقم خواهد خورد. بررسی هفتگی یک پرونده در آیتمی با اجرای یکی از بازیگران سینما و تلویزیون از دیگر بخش‌های این برنامه است.

«سریالیست» با دکوری کاملا جدید در فضایی نو تولید می‌شود و تنی چند از بازیگران و کمدین‌ها هم در این سری آیتم اجرا می‌کنند.

سری جدید این برنامه به تهیه کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که از پنجشنبه ۱۷ تیر هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز