حمید فرخ‌نژاد به سریال «نوبت لیلی» به کارگردانی روح‌الله حجازی پیوست.

به گزارش مرور نیوز، حمید فرخ‌نژاد بازیگر مطرح سینمای ایران به عنوان نخستین بازیگر، جلوی دوربین سریال نوبت لیلی به کارگردانی روح‌الله حجازی رفت و قرار است «نوبت لیلی» به زودی از یکی از پلتفرم های نمایش خانگی پخش شود.

فرخ‌نژاد از جمله بازیگران معتبر سینمای ایران است که تا کنون دوبار موفق به کسب سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شده است. این بازیگر در کارنامه‌اش جوایز معتبر بین‌المللی از جمله بهترین بازیگر جشنواره مسکو، جشنواره اقیانوسیه و کارلووی واری را هم دارد.

«نوبت لیلی» سومین همکاری مشترک فرخ‌نژاد و حجازی پس از فیلم‌های «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» و «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» است. روح‌الله حجازی پس از فیلم‌های سینمایی «درمیان ابرها»، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «مرگ ماهی»، «اتاق تاریک» و «روشن» حالا اولین سریال خود را با حضور بازیگران مطرح سینما جلوی دوربین خواهد برد.

نویسندگان این مجموعه مهدی شیرزاد، سروش چیت‌ساز و روح‌الله حجازی هستند و حجازی تهیه‌کنندگی و کارگردانی این مجموعه را هم بر عهده دارد.

«نوبت ‌لیلی» عاشقانه‌ای جذاب در سبکی جدید است که این ر‌وزها در حال فیلمبرداری است. اسامی دیگر بازیگران این سریال به زودی اعلام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز