حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری نسبت به فراخوان ملت به قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه در مساجد خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام‌ محمد جواد حاج علی اکبری در یک گفتگوی تصویری آحاد مردم ایران اسلامی را به قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه در فاصله میانی نمازهای جماعت و جمعه کشور فراخواند.

وی با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب برای دفع بیماری وحشی کرونا افزود: اگر چه امام جامعه عموم مردم میهن اسلامی را به قرائت این دعای نورانی دعوت فرمودند، قرائت این دعا چنان که باید و شاید جدی گرفته نشد و پس از مدتی به فراموشی سپرده شد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه بیان داشت: تجربه نشان داده است چنانچه فرمایشات حکیمانه و عارفانه امام جامعه در این راستا مورد توجه قرار گیرد، امید است تا با نزول رحمت الهی سایه این بلای خانمان سوز از سر جامعه کوتاه شود.

حجت‌الاسلام علی اکبری اظهار داشت: در حال حاضر با اوج گیری پیک پنجم کرونا بر عموم مؤمنان لازم است تا با لبیکی دوباره به فرمایش رهبر حکیم انقلاب از شب شهادت امام سجاد علیه السلام تا پایان ماه صفر الخیر، در بین الصلاتین نمازهای جماعت و جمعه قرائت این دعای نورانی را از سر بگیرند.

گفتنی است این پویش از شب شهادت امام سجاد علیه السلام تا پایان صفر، بین الصلاتین نمازهای جمعه و جماعت در مصلی‌ها و مساجد سراسر کشور برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز