فیلم نیمه بلند «اُرف» به نویسندگی و کارگردانی حجت عیدی و تهیه‌کنندگی سولماز صدقی و گلناز هزاره آماده نمایش شد.

به گزارش مرور نیوز، فیلم ۲۷ دقیقه‌ای «اُرف» به نویسندگی و کارگردانی حجت عیدی ملودرامی اجتماعی با موضوع معلولیت کودکان و مشکلات معیشتی و درمانی این افراد و خانواده‌هایشان را سولماز صدقی و گلناز هزاره تهیه کرده‌اند و آماده نمایش شده است. سولماز صدقی تاکنون کارگردانی و تهیه‌کنندگی ۶ فیلم مستند و کوتاه داستانی دیگر را هم برعهده داشته است.

سولماز صدقی در رابطه با تهیه‌کنندگی فیلم نیمه بلند ارف توضیح داد: من به عنوان تهیه‌کننده این فیلم موظف هستم این قشر از جامعه را به تصویر بکشم خصوصاً کودکان معلول. به این دلیل که تمامی مستندهای که ساخته‌ام در رابطه با ژانر کودک است و هدف من همیشه حمایت از حقوق کودکان بوده است چراکه این کودکان هستند که آینده جامعه را خواهند ساخت.

علیرضا عسگری و نرگس نیک سیرت بازیگران اصلی این فیلم هستند و محمدمهدی بخشی به عنوان بازیگر خردسال نقش کودکی معلول را در این فیلم برعهده دارد.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از مجری طرح: محمدرضا نوری فروتقه، سرمایه‌گذاران: سولماز صدقی و گلناز هزاره مدیر فیلم‌برداری: فردین ناصری، صدابردار: جواد یمغی، تدوین و صداگذاری: سید علیرضا حسینی، طراح صحنه: سولماز صدقی، موسیقی: علیرضا حبیبی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: تهمینه مقدم، منشی صحنه: الهام اصغری، گریم: کیانا نورمحمدی، مدیر تولید: فریور خمسه، عکاس: شهره فلاحی.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز