تهیه‌کننده فیلم سینمایی «فیگور» ساخته پوریا پارسامقام، از دریافت پروانه نمایش برای این اثر خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، مسعود ردایی تهیه‌کننده سینما  درباره آخرین فعالیت هنری خود گفت: به تازگی پروانه نمایش فیلم سینمایی فیگور به کارگردانی پوریا پارسامقام را گرفتم؛ کارگردان جوانی که سابقه همکاری با عباس کیارستمی را هم دارد.

وی درباره زمان اکران این فیلم اظهار کرد: با توجه به حجم بالای اکران فیلم‌های سینمایی و صف طولانی اکران، فعلاً برای اکران «فیگور» اقدام نمی‌کنیم.

این تهیه‌کننده با ابراز خشنودی از بازگشایی دوباره سینما‌ها و استقبال مخاطبان از فیلم‌های سینمایی گفت: خوشبختانه با اکران فیلم «قهرمان»، «گشت ارشاد» و «دینامیت» خون تازه‌ای به رگ سینمای ما وارد شده است. مردم استقبال خوبی از درونمایه این آثار سینمایی کرده اند. در پایتخت حدود هشتاد درصد مردم واکسن کرونا زده اند و همین امر ایمنی را ایجاد کرده که با خیال راحت به سینما بیایند و فیلم‌ها را در سالن‌ها ببینند.

ردایی البته با اشاره به حجم زیاد فیلم‌های اکرانی بیان کرد: این روز‌ها حجم عظیم فیلم‌های سینمایی را در صف اکران می‌بینیم که ضربه زننده است. سرمایه، ایده، فکر و زحمت زیادی برای هر کدام از این فیلم‌ها کشیده شده است که اکران پشت سر هم و همزمانشان باعث هدر رفت آن‌ها می‌شود. از طرف دیگر به نظرم باید برای اکران فیلم‌ها محدودیت زمانی مشخص در نظر بگیرند تا در حق سایر آثار اجحاف نشود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز