برنامه گفتگومحور «رخ به رخ» با اجرای امیرعلی دانایی، این هفته میزبان نادر فلاح بازیگر سینما و تلویزیون است.

به گزارش مرور نیوز، برنامه گفتگومحور «رخ به رخ» با اجرای امیرعلی دانایی، جمعه ۳ دی میزبان نادر فلاح بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خواهد بود.

امیرعلی دانایی در این قسمت از برنامه در گفت‌وگویی صمیمانه و بی‌پرده با نادر فلاح مخاطب را از دریچه‌ای جدید با این بازیگر رخ به رخ خواهد کرد.

جدیدترین ایفای نقش نادر فلاح بازی در سریال زیر خاکی بوده است. فلاح جایزه نقش مکمل مرد را در جشن خانه سینما برای بازی در  "چند متر مکعب عشق" دریافت کرده و برای بازی در سد معبر و انزوا نیز نامزد دریافت سیمرغ بلورین نقش مکمل مرد در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر شد.

برقراری گفت‌و‌گویی متفاوت و آشنایی با وجوه کمتر دیده شده افراد مختلف یکی از اهداف این برنامه است.

در «رخ به رخ» که همه بخش‌های استودیوی آن به صورت یک فضای باز برای بیننده آشکار است، امیرعلی دانایی گفتگو با مهمان را از اتاق گریم شروع کرده و در میز گفتگو ادامه می‌دهد. استندآپ، آئینه و کافه رخ به رخ از دیگر بخش‌های این برنامه است که هر یک بنا بر ویژگی‌های منحصر به فردِ مهمان حال و هوایی ویژه پیدا می‌کند.

«رخ به رخ» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی حسین فاطمیان و نگارش یاسر حقیقی پور است که جمعه‌ها حوالی ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن شبکه دو خواهد رفت. بازپخش این برنامه یکشنبه ساعت ۱۴:۰۰ خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز