سریال بی همگان به تهیه کنندگی مهران مهام و به کارگردانی بهرنگ توفیقی کلید خورد.

به گزارش مرور نیوز، سریال بی همگان به تهیه کنندگی مهران مهام و به کارگردانی بهرنگ توفیقی با قلم علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی کلید خورد.

در این مجموعه تلویزیونی کاظم هژیر آزاد، نسرین بابایی، سپند امیرسلیمانی، مهدی ماهانی، محمد صادقی، میترا رفیع، مهسا باقری، هادی قمیشی، مسعود شریف، علیرضا درویش، داریوش سلیمی و رستا رحیمیان بازی دارند و قرار است به زودی تعداد دیگری به بازیگران اصلی به این پروژه اضافه شوند.

مهران مهام تهیه کننده این مجموعه گفت: تا امروز نزدیک به بیست جلسه از فیلمبرداری سریال را پشت سر گذاشته ایم و در لوکیشن‌های مختلفی از جمله بلوار ارتش، بهشت زهرا، کارواش، کلانتری و یکی از خانه‌های اصلی سریال حوالی شمال شرقی تهران تصویربرداری داشتیم و در ادامه نیز با اضافه شدن چند بازیگر اصلی لوکیشن‌های متعدد جدیدی را در برنامه خواهیم داشت.

او ادامه داد: سریال «بی همگان» یکی از داستان‌های متفاوتی است که سال‌های اخیر روی آن کار کرده ایم و با توجه به مفاهیمی، چون روابط افراد، جایگاه خانواده و هنجار‌ها وناهنجاری‌های موجود میان روابط جوانان و ... می‌تواند اثری تاثیرگذار و حتی آموزنده برای گروه سنی مختلف و اعضای خانواده‌ها باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز