بیست و چهارمین دوره بازی‌های المپیک زمستانی به صورت زنده از طریق شبکه ورزش سیما پوشش داده خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، بیست و چهارمین دوره بازی‌های المپیک زمستانی که با حضور ۲۸۶۱ ورزشکار از ۹۱ کشور در روزهای ۴ تا ۲۰ فوریه (۱۵ بهمن تا ۱ اسفند) در شهر پکن برگزار خواهد شد، به صورت زنده از طریق شبکه ورزش سیما پوشش داده خواهد شد.

این رقابت‌ها در ۱۵ رشته اسکی آلپاین بیاتلون، سورتمه، اسکی صحرانوردی، حرکات نمایشی، اسکی آزاد، هاکی روی یخ، کرلینگ، لوژسواری، اسکی نوردیک، اسکیت سرعت، اسکلت، پرش با اسکی و اسنوبورد برگزار می‌شود.

شبکه ورزش در نظر دارد تا همزمان با آغاز این مسابقات از امروز جمعه (۱۵ بهمن ماه)، هر روز از حدود ساعت ۶ صبح تا ۱۶ عصر مسابقات مختلف این دوره از بازی‌ها را به روی آنتن ببرد.

همچنین مسابقات ملی‌پوشان ایران در این دوره از بازی‌ها نیز در دو بخش آقایان و بانوان و در دو ماده آلپاین و صحرانوردی نیز در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است؛ کاروان ایران در این دوره از مسابقات با سه ورزشکار به نام‌های حسین ساوه‌شمشکی (روز ۲۴ بهمن)، عاطفه احمدی (روز ۲۰ بهمن) در آلپاین و دانیال ساوه شمشکی (روزهای ۱۹ بهمن) در صحرانوردی به مصاف رقیبان خود می‌روند.

مراسم افتتاحیه مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین امروز جمعه (۱۵ بهمن ماه) از ساعت ۱۵ و ۳۰ به صورت زنده از شبکه ورزش به روی آنتن سیما می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز