رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با صدور پیامی از آیت‌الله رئیسی به خاطر حضور مردمی و صمیمانه در یادمان شهدای والامقام شلمچه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مرور نیوز، سردار بهمن کارگر؛ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با صدور پیامی از آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور به‌ خاطر حضور مردمی و صمیمانه در یادمان شهدای والامقام شلمچه تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام سردار کارگر به شرح زیر است:

برادر بزرگوار آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و اهدا سلام

با احترام و عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج)؛ اینجانب به نمایندگی از سوی دست‌اندرکاران و خادمین راهیان نور به لحاظ دیدار شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور و حضور مردمی و صمیمانه حضرتعالی در یادمان شهدای والامقام شلمچه که یادآور حماسه، مجاهدت و ایثار شهدا و رزمندگان عزیز در عملیات پیروزمندانه و سرنوشت‌ساز کربلای ۵ می‌باشد، مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می‌نمایم.

ان شاءالله تعالی با ادامه صراط مستقیم حضرت امام خمینی (ره)، شهدای عالی‌مقام و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در خدمتگزاری به مردم شریف ایران و پاسداری و ترویج فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مقاومت موفق و مؤید باشید.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور

سرتیپ بهمن کارگر

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز