فرزاد فرزین خواننده مشهور پاپ به علت ابتلا به کرونا تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است.

به گزارش مرور نیوز، فرزاد فرزین یکی از خواننده‌ها پاپ سرشناس ایران که جدیدا به همراه الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه‌ای قطعه مشترک ماسک به زبان‌های ترکی و فارسی منتشر کرده بود، در پی ابتلا به سویه امیکرون بیماری کرونا در پیش از اجرای کنسرت مشترک با این خواننده پاپ ترکیه‌ای در بیمارستانی در منطقه اروپایی استانبول بستری شد.

وی به دلیل وخامت حالش تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است و سطح هوشیاری وی کاهش پیدا کرده و نمی‌تواند به درستی عکس‌العمل نشان دهد.

فرزاد فرزین و الیاس یالچینتاش قرار بود برای نخستین بار پیشش از انتشار ترانه مشترکشان امروز 31 مارس در استانبول به روی صحنه بروند، اما فرزاد فرزین این کنسرترا از دست داد و این برنامه تنها با حضور یالچینتاش در حال برگزاریست.

گفتنی است؛ فرزاد فرزین (زادهٔ ۳ تیر ۱۳۶۰) خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده، بازیگر و ترانه‌نویس اهل ایران است. فرزاد فرزین کار موسیقی را به صورت رسمی از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و هفت آلبوم رسمی دارد. فرزاد فرزین سابقهٔ بازی در فیلم‌های سینمایی از جمله پسران آجری، کنسرت روی آب و سگ‌های پوشالی و در سال‌های اخیر در مجموعه‌های نمایش خانگی عاشقانه، مانکن، ملکه گدایان و آهنگ دو نفره را داشته‌است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز