بهاره رهنما با انتشار یک متن در استوری خود خبر جدایی از همسر دومش را تایید کرد.

به گزارش مرور نیوز، در چند ماه اخیر خبرهایی در مورد جدایی بهاره رهنما از امیرخسرو عباسی در فضای مجازی دست بدست می‌شد و حالا بعد از مدت ها بهاره رهنما به این خبرها واکنش نشان داد.

 بهاره رهنما این روزها حسابی در اینستاگرام با حضور در برنامه شب آهنگی وایرال شده است . حضور بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی در این برنامه مخاطبان زیادی داشت . قسمت هایی از برنامه حامد آهنگی با حضور بهاره رهنما در اینستاگرام منتشر شد . اما واکنش و استوری معنادار بهاره رهنما در مورد تغییرات عاطفی زندگیش حسابی خبرساز شد .

حضور بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی در برنامه شباهنگ اتفاقی بود که باعث شد تا شایعات مربوط به طلاق خانم بازیگر از همسر دومش دوباره سر زبان ها بیافتد. البته این بار مخاطبان با دیدن برنامه حامد آهنگی از نمایی دیگر به این مسئله نگاه کرده و تصور کردند که وقتی این دو با هم در یک برنامه شرکت کرده اند پس خبری از جدایی نیست و اخبار مربوط به طلاق آنها، شایعه بوده.

متن استوری بهاره رهنما

به گمانم گاهی حرف نزدن از چیزی دلیل پنهان کاری نیست و گاهی بقول توده مردم جار زدن هم لزوما دلیل بر شادی نیست

من یک زن مستقل هستم با قدرت ها و ضعف های خودم و درس ها و دردها و رنج هایی که دوباره بلند شدن و قد کشیدن را بمن آموخت! سالی را که گذراندم تا آخرین روزهایش برایم پر بود از “از دست دادن های سخت” عاطفی، مالی، کاری و …

اما به حسب تربیت مادری سخت کوش و پدری مهربان باز هم یا علی گفتم و بلند شدم و با تکیه به خدای بقول مادرم خوبی ها و با باور اینکه پدر هنوز هم مرا میبیند و بعشق مادر بودنم، دست بر زانوی خودم برای ادامه زندگی بلند شده ام!

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز