طبق اعلام مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت جمال اجلالی روز گذشته ۲ خرداد به علت مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری شد.

به گزارش مرور نیوز، سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت اعلام کرد جمال اجلالی روز گذشته ۲ خرداد به علت مشکلات گوارشی در بیمارستان گاندی تهران بستری شد.

عظیمی با اشاره به روند درمان این هنرمند پیشکسوت گفت: جمال اجلالی دچار مشکل دستگاه گوارش شده است و پزشکان در حال بررسی آزمایش‌های پزشکی این هنرمند پیشکسوت هستند که به محض آمده شدن جواب او تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

جمال اجلالی متولد ۱۳۲۶ است و از همان دوران کودکی، با هنر آشنا شد و سپس با رتبه دورقمی در دانشکده هنر‌های زیبا در رشته بازیگری تئاتر پذیرفته شد و فعالیت رسمی خودش را آغاز کرد.  حمید سمندریان در کشف استعداد او نقش بسزایی داشت. او در فیلم‌هایی چون «تابو»، «گینس»، «آرایش غلیظ»، «باد در علفزار می‌پیچد»، «آبی»، «مدرسه پیرمردها»، «تمام وسوسه‌های زمین» و «عاشق کوچک» بازی کرده است.

بازی او در نقش یک پزشک معتاد در فیلم آرایش غلیظ در سال ۹۲ مورد تحسین و توجه قرار گرفت.

همچنین از سریال‌هایی که او بازی کرده است می‌توان به «دوردست‌ها»، «خط»، «توطئه فامیلی»، «برای آخرین بار»، «پیدا- پنهان» و «مسافر» اشاره کرد. جمال اجلالی در سال ۱۳۹۷ بعد از اینکه دو سال به خاطر درمان بیماری از کار دور مانده بود، در سریال‌های «سر دلبران» و «سرباز» و فیلم سینمایی «دم سرخ‌ها» حضور یافت و به بازیگری بازگشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز