احسان علیخانی در برنامه "عصر جدید" توضیحاتی درباره ساخت سری جدید و شرایط تولید ادامه برنامه اش ارائه داد.

به گزارش مرور نیوز، احسان علیخانی شب گذشته، ۲۵ تیر ماه در قسمت اول ویژه برنامه فینال "عصر جدید" درباره ادامه این برنامه اعلام کرد: سه گانه "عصر جدید" ساخته شده و اگر قرار باشد فصل بعدی هم ساخته شود، خیلی باید بزرگ تر و باشکوه تر باشد. رشته ها باید متنوع تر باشند و دختر و پسر، زن و مرد همه در کنار هم باشند که حتماً به موقع این اتفاق خواهد افتاد.

مجری "عصر جدید" گفت: اعتقاد دارم این برنامه در شبکه سه سیما یک اتفاق بسیار بزرگ بود. من در جایی که خانه ام هست، دنبال قهرمان بازی خاصی نیستم. اگر شرایط مناسب باشد و بتوان کار خوب کرد، انجام می دهیم چون فکر می کنم باید برای چشم و شعور بیننده احترام قائل باشیم.

علیخانی همچنین به انتخاب موضوعات جدید در سری جدید برنامه اش اشاره و تصریح کرد: ما به جایی رسیده‌ایم که باید پذیرش رخ بدهد تا سراغ شاخه های متنوع دیگری برویم و این امری طبیعی است، کسی هم نمی تواند انکار کند؛ ضمن اینکه ملاحظات جدی وجود دارد و رشته هایی هستند که دعوت کردنشان به اینجا سخت است و جنگ و دعوا و بحث دارد.

فصل سوم از برنامه "عصر جدید" امشب یکشنبه، ۲۶ تیر ماه با معرفی برگزیدگان آرای مردمی به پایان می رسد و قهرمان این دوره معرفی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز