طبق اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای سه فیلم پروانه نمایش صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیر با صدور پروانه نمایش برای فیلم‌های «اینان» به تهیه‌کنندگی علی برادری و کارگردانی رهبر قنبری، «ملاقات خصوصی» به تهیه‌کنندگی امیر بنان و کارگردانی امید شمس و «سه جلد» به تهیه‌کنندگی محمد آفریده و کارگردانی سیدمهدی اسماعیلی موافقت کرد.

«ملاقات خصوصی» یک ملودرام عاشقانه با بازی پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا، ریما رامین‌فر و رویا تیموریان است که احتمالا در یکی، دو ماه آینده اکران عمومی‌ می‌شود. این فیلم در جشنواره فجر سال قبل رونمایی شده بود.

فیلم سینمایی «اینان» به کارگردانی رهبر قنبری هم سال قبل در مشهد کلید خورد تا داستان یک جوان سی ساله را روایت کند که برادرش نیازمند اهدای عضو است. در این فیلم جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر خراسان بازی کرده‌اند.

فیلم «سه جلد» هم سال گذشته ساخته شد و باران کوثری، آتیلا پسیانی، شاهرخ فروتنیان، یسنا میرطهماسب، سولماز غنی و الهام شعبانی جمعی از بازیگران آن هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مینو ناخواسته با خود رازی را حمل می‌کند که تمام زندگی‌اش را دچار ترس و تردید کرده است، او برای خلاص شدن از این راز تصمیم سختی می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز