بعداز اظهارات مهران مدیری شبکه نسیم جدول پخش برنامه های خود را بدون برنامه دورهمی بست و حالا اخبار حکایت از تغییر مجری این برنامه در فصول جدید دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، قرار بود قسمت های باقیمانده از مسابقه دورهمی بعد از پایان ایام محرم و صفر از شبکه نسیم پخش شود اما اظهارات مهران مدیری مجری این برنامه باعث شد شبکه نسیم جدول پخش جدید خود را بدون دورهمی ببندد.

مهران مدیری در اظهار نظری گفت بود تمایلی ندارد فریمی از او از شبکه‌ای تلویزیونی، پخش شود. در حالی که تهیه‌کننده این برنامه بر مالکیت صداوسیما بر اینگونه برنامه‌ها تاکید کرد و یادآور شد تصمیم‌گیرنده در رابطه با پخش یا پخش نشدن برنامه سازمان صداوسیماست، اما همچنان ادامه این برنامه تلویزیونی از شبکه نسیم پخش نمی شود.

حالا پخش تعداد قسمت‌های باقیمانده از «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بلاتکلیف مانده و این مسابقه در حالی که از آنتن حذف شده است که از افراد جدیدی چون مهران رجبی به عنوان مجری «دورهمی» جدید نام برده می‌شود. با این همه در پی پیگیری‌ها، سازندگان این برنامه، این خبر را تایید نکرده و با رد خبر تغییر مجری، تاکید کرده‌اند هیچ تغییر مجری در «دورهمی» نخواهند داشت.

همچنین تاکنون خبری رسمی مبنی بر پخش مجدد این برنامه از تلویزیون پس از حواشی پیش‌آمده اعلام نشده است. با این همه از آنجا که تلویزیون هزینه بالایی را برای تولید آکساسوار و دکور این مسابقه تلویزیون صرف کرده است، انتظار می‌رود به همین راحتی‌ها از کنار ادامه تولید و پخش این برنامه نگذرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز