اولین کنسرت رسمی «حامد همایون» شامگاه 28 دی 13955 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مرور نیوز، حامد همایون در یک سال گذشته با انتشار موسیقی تک آهنگ  و با همکاری شرکت فرهنگی هنری «ترانه شرقی» کار خود را آغاز کرد و در اواسط دی ماه اولین آلبوم خود را منتشر کرد.

اولین کنسرت حامد همایون 28 دی ماه با حضور 2000 نفر از طرفدارانش در جشنواره موسیقی فجر اجرا شد. طبق قرار قبلی تمام عواید این کنسرت به موسسه خیریه محک تقدیم شد.

حامد همایون اجرایش را با قطعه «به چشمات قسم» آغاز کرد و پس از آن بدون وقفه «چنین کنم چنان کنم» را خواند و بعد با بیان جمله کوتاه «سلام، خدا رو شکر... عاشقتونم...» به سراغ قطعه بعدی رفت.

«چتر خیس» سومین قطعه این کنسرت بود؛  این قطعه که می توان به عنوان مشهور ترین آهنگ حامد همایون از آن نام برد با همراهی حضار اجرا شد.

وی بعد از اجرای قطعه ی چتر خیس، گفت: «این بهترین شب زندگی من است و در کنار هم خاطره خوشی از آن خواهیم ساخت.»

حامد همایون پس از اجرای چند قطعه، گفت : قبل از آمدنم به روی صحنه با مادرم صحبت کردم و از او خواستم تا برایم دعا کند و او گفت مردمی که از ابتدا با تو همراه بودند امشب تو را تنها نمی گذارند و همیشه با تو می مانند.

پس از تمام شدن صحبت های حامد همایون مردم به تشویق وی پرداختند و باعث شد اشک های این خواننده جوان در اولین کنسرتش جاری شود.

«خدا همین حوالیه» قطعه بعدی این کنسرت بود و همایون که از ابتدای کنسرت بارها خدا را شکر کرده بود، پس از اجرای این قطعه با صدای بلند گفت: «به خدا، خدا همین‌جا است.»

در ادامه «دوباره عشق» و «می‌روم» اجرا شدند و سپس با حضور نوازندگان تار و دف، قطعه «مردم شهر» که در آستانه نوروز 95 منتشر شده بود، به اجرا درآمد.

«نگاه کن»، «مجنون»، «چه عشقی»، «دیوونگی»، «قسمت»، «بارون که زد»، «آه نکش»، «دنیای من»، «شیدایی» به ترتیب قطعات بعدی این کنسرت بودند. حامد همایون بیشتر قطعات منتشر شده‌اش را در این کنسرت خواند و جالب آن‌که حاضرین در سالن هنگام اجرای تمامی قطعات این کنسرت، با او هم‌خوانی کردند و این اجرا را از این حیث باید مثال‌زدنی دانست. در این میان، قطعات «چتر خیس»، «مردم شهر»، «شیدایی» و «بارون که زد» با استقبال بیشتری مواجه شدند و «چنین کنم چنان کنم»، «دیوونگی»، «به چشمات قسم» و «چتر خیس» هم در پایان بار دیگر اجرا شدند.

همایون همچنین در این کنسرت گفت: «می‌خواهم شخصی را معرفی کنم که از اولین روز آشنایی‌ام با او، هم راهنمایی شدم و هم دلگرم. مثل کوه پشت من ایستاد و اگر او نبود، من امشب اینجا نبودم» و با گفتن این جملات «محسن رجب‌پور» را معرفی کرد و از همکاری با شرکت «ترانه شرقی» ابراز خوشحالی کرد .

حامد همایون در ادامه ی معرفی گروه موسیقی همراه خود از تنظیم کننده ی آهنگ هایش که از ابتدای کار با او همراه بودند و او را از شیراز به تهران کشاندند تشکر کرد و سامان امامی را به عنوان رهبر ارکستر و برادر و همراه خود معرفی کرد وگفت : «من شیرازی هستم. یک روز در یک تماس تلفنی، سامان به من گفت بیا تهران تا یک حرکت مثبت با هم انجام دهیم. بعد از آن روز حتی یک لحظه هم من را تنها نگذاشته و علاوه بر این‌که تنظیم بیشتر قطعاتم را انجام داده، مثل یک برادر در کنارم بوده است.»

خواننده آلبوم «دوباره عشق» همچنین از حمایت‌ها و همراهی‌های مخاطبینش قدردانی کرد.

 آلن بارسخیان (گیتار الکتریک)، آرش عیوضی (گیتار بیس)، محمد افشاری (گیتار)، پوریا ربانیان (پرکاشن)، پیمان لطیفی (درامز)، امیرحسین توسلی (تار، سه‌تار، باغلاما) و علیرضا توسلی (دف) دیگر اعضای ارکستر حامد همایون در اولین کنسرت او بودند.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز