محسن سلیمانی طی حکمی به عنوان سرپرست جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، محمد حبیبی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح طی حکمی محسن سلیمانی را به عنوان سرپرست جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است: «امید است با یاری و اتکا به ذات حضرت احدیت (جل جلاله)  و تعامل سازنده و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و توانمندی های موجود در عرصه تئاتر کشور و بهره گیری مناسب از امکانات مادی و معنوی در اعتلای کمی و کیفی و رشد روزافزون جریان عظیم تئاتر مقاومت در صحنه های داخلی و خارجی کوشا، موثر و موفق باشید.»

محسن سلیمانی فارسانی متولد  ۱۳۴۸ فارسان، دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و سابقه نویسندگی، کارگردانی و بازی در نمایش های مختلف و چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی در کارنامه هنری وی به چشم می خورد.

 معاون هنری انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، عضویت در شورای تخصصی تئاتر سازمان بسیج، داوری و مدیریت اجرایی در جشنواره های متعدد داخلی همچون جشنواره تئاتربسیج، جشنواره تئاتر مقاومت و جشنواره بین المللی تئاتر فجر از جمله سوابق وی درعرصه هنرهای نمایشی کشور به شمار می رود.

پیش از این محمد حبیبی به عنوان مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شده بود که با استعفای احسان محمد حسنی جایگزین وی در سمت مدیریت بنیاد فرهنگی روایت فتح شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز