منابع مطلع در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر استعفا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را اساسا کذب خوانده و اعلام کردند که این وزارت خانه در حال تهیه و صدور بیانیه ای در رد این خبر است.

به گزارش خبرگزاری موج، ساعتی پیش برخی از رسانه ها از احتمال استعفا و یا تغییر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن به میان آوردند. این رسانه ها گمانه زنی خود را بر اساس گفته یکی از اعضای هیات رییسه مجلس به خبرنگاری مبنی براینکه "زمزمه‌هایی درباره تغییر در یکی از وزارتخانه‌های دیگر وجود دارد که تاکنون دولتی‌ها نام این وزارتخانه را اعلام نکردند، اما اعلام کردند احتمالاً با معرفی وزیر بهداشت به مجلس، فرد دیگری برای وزارتخانه‌ای که مد نظر است به مجلس معرفی می‌شود" آغاز کردند و اینطور نتیجه گرفته اند که احتمال تغییر در وزارت ارشاد قوت گرفته است.

این در حالی است که نصرالله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی از این مسئله ابراز بی اطلاعی کرد.

از سویی دیگر منابع مطلع در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم این خبر را اساسا کذب خوانده و اعلام کردند که این وزارت خانه در حال تهیه و صدور بیانیه ای در رد این خبر است.

حال باید دید که آیا این خبر مصداق ضرب المثل معروف تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها است و این تکذیبیه ها خود تکذیب خواهند شد یا اینکه گمانه زنی ها تنها یک شایعه بوده و اساسا موضوع بحث عضو هیات رییسه مجلس وزیر دیگری است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز