غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش مصوبات امروز را اعلام کرد .

به گزارش مرور نیوز، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش مصوبات امروز را اعلام کرد که بر اساس آن، رئیس، نایب‌رئیس و سخنگوی شورا بدون تغییر نسبت به سال گذشته باقی ماندند.

بر این اساس، محسن امیریوسفی رئیس شورا، سیدمحمود رضوی نایب رئیس و غلامرضا فرجی با اکثریت آراء به عنوان سخنگوی شورای صنفی نمایش انتخاب شدند.

فرجی همچنین به قرارداد اکران‌های آینده اشاره کرد و گفت: بعد از «زندانی‌ها»، قرارداد «تولدت مبارک» به سرگروهی سینما آزادی ثبت شده است و از روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت روی پرده می‌رود. همچنین «ما همه با هم هستیم» در این سرگروهی از عید فطر اکران می‌شود.

به گفته وی، «خانه دیگری» از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت در سرگروهی سینما آستارا به جای «متری شیش و نیم» اکران می‌شود و فیلم اکران عید فطر این سرگروهی، فیلم سینمایی سرخپوست  است.

سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران «وکیل مدافع»‌ بعد از فیلم سینمایی غلامرضا تختی  در سرگروهی استقلال از چهارشنبه پیش رو خبر داد و افزود: قرارداد «شبی که ماه کامل شد»‌ از عید فطر به سرگروهی استقلال روی پرده می‌رود.

فرجی در پایان خاطرنشان کرد: قرارداد «سامورایی در برلین» به سرگروهی باغ‌کتاب ثبت شده است و از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت اکران می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز