فیلم ایده اصلی خیلی زود به صدر گیشه رفت تا بعد از ۷ هفته شبی که ماه کامل شد به رده چهارم پرفروش‌ها نزول کند.

به گزارش مرور نیوز، فیلم پرهزینه و پر بازیگر ایده اصلی در نخستین هفته اکران خود خوب توانست مخاطبان هنر هفتم را به سمت خود جذب کند و در صدر گیشه قرار گرفت. فیلم ایده اصلی در نخستین هفته با نمایش در ۹۸ سالن سینما ۷۰۰ میلیون تومان فروخت تا صدر گیشه را بعد از ۷ هفته از فیلم شبی که ماه کامل شد، بگیرد.

در این فیلم پربازیگر هنرمندانی چون بهرام رادان ، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر ایفای نقش کرده‌اند.

در خلاصه داستان ایده اصلی آمده است: ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند و...

فیلم سینمایی تگزاس ۲ نیز در هفدهمین هفته از نمایش خود در ۷۸ سالن سینما این هفته نیز ۵۸۸ میلیون تومان فروخت تا همچنان در میان پنج فیلم صدر گیشه حضور داشته باشد. این فیلم در مجموع ۲۳ میلیارد و ۷۱۴ میلیون تومان فروخته است.

مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران تگزاس ۲ هستند.

اما فیلم سینمایی ایکس لارج نیز در هفتمین هفته از نمایش خود ۵۷۷ میلیون تومان فروخت تا با یک پله سقوط در رده سوم پرفروش ها قرار گیرد.

این فیلم در مجموع ۷ هفته نمایش خود در ۱۳۲ سالن سینما ۴ میلیارد و ۷۶۳ میلیون تومان فروخته است.

ایکس لارج داستان سه جوان امروزی را روایت می کند که بعد از رهایی از زندان و در مسیر تحقق رویاهایشان، با اتفاقاتی غیرمنتظره روبرو می شوند.

اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری، علی صادقی، رضا ناجی و بهاره رهنما بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

اما فیلم شبی که ماه کامل شد نیز این هفته بالاخره با فروش ۵۴۷ میلیون تومانی به رده چهارم سقوط کرد و به صدرنشینی خود در گیشه پایان داد. این فیلم در مجموع ۱۰ هفته نمایش در ۱۲۰ سالن سینما در مجموع به فروش ۱۷ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی قصر شیرین نیز در سومین هفته نمایش خود ۵۴۳ میلیون تومان فروخته است تا در رده پنجم پرفروش ها قرار گیرد. این فیلم با نمایش در ۱۲۳ سالن سینما در مجموع یک میلیارد و ۸۸۲ میلیون تومان فروخته است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز