انیمیشن منو ببین از 19 آگوست تا ششم سپتامبر در کنیا نمایش داده خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز،  انیمیشن منو ببین به کارگردانی رضا مهرانفر پس از حضور در جشنواره های آکسفور آمریکا، هندیکپ فرانسه، جشنواره Short to The Point رومانی، جشنواره فیلم کوتاه مسکو و جشنواره کینولیکبز (Kinolikbez) شهر سن‌پترزبورگ، از 19 آگوست تا ششم سپتامبر در کنیا حضور دارد .

«منو بین» علاوه بر نمایش های رسمی این جشنواره، برای پناجویان کمپ های «داداب» و «کوکوما» کنیا به نمایش درآمده است و اولین نمایش این انیمیشن در قاره آفریقا محسوب می شود.

این جشنواره با هدف رساندن صدای پناهجویان جوان در سراسر دنیا در واکنش به بحران های پناهچویان کوزوو توسط جمعی از فیلمسازان مستقل پایه گذاری شد. جشنواره فیلم «کمک» هر ساله این توانایی را دارد که به جمعیتی بالغ بر 100 پناهجوی جوان آموزش های لازم برای روایت داستان شخصی زندگی شان در قالب فیلم، عکس، روزنامه نگاری، رادیو و رسانه های دیجیتال را ارائه کرده و از آنها در این راستا حمایت کند. شعار دوازدهمین دوره این جشنواره در کنیا، «تنوع، شمول و استحکام» است. 

«منو ببین» درباره پسرکی است که در دنیایی از اضطراب و ترس زندگی می کند؛ ترسی که برای دیگران معنا ندارد و نادیده گرفته می شود. جهان عادی در جریان است، اما همه چیز برای او تنهایی و تاریکی است.

عوامل انیمیشن «منو ببین» عبارتند از: کارگردان: رضا مهرانفر، تهیه کننده: مریم صانعى، نویسنده: مونا شاهى و غلامعلى میکاییلى ، سوپروایزر بخش انیمیشن : اسفندیار حاجى اسدالهى ، مدیر دوبلاژ : یگانه رمضانى ،صداگذار: آرش قاسمی، پخش بین المللی: فیدان، مشاور رسانه ای: سعیده الله دادی. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز