امشب ساعت ۲۰ سیدجواد حسینی کیا، عضو کمیسیون صنایع مجلس و علی علیلو و نماینده دوره نهم مجلس با حضور در استودیوی این برنامه به تحلیل و واکاوی این موضوع می‌ پردازند.

به گزارش مرور نیوز، گفت و گوی ویژه امشب برنامه تهران ۲۰  مورخ 26 شهریور با موضوع فساد در بازار خودروی ایران و چالش‌ها مشتریان است.

سیدجواد حسینی کیا، عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و علی علیلو و نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با حضور در استودیوی این برنامه به تحلیل و واکاوی این موضوع می‌پردازند. نظارت بر صنعت خودروسازی، تحریم صنعت خودرو، رانت و سود‌های کلان و ... سرفصل‌های این گفتگو است.

در این برنامه غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در تماس تلفنی از آخرین اقدامات این نهاد در مبارزه با گرانفروشی در صنعت خودرو گزارش می‌دهد.

مخاطبان برنامه «تهران ۲۰» می‌توانند پیام‌های خود را راجع به موضوعات و محور‌های برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.

«تهران ۲۰» روز‌های زوج با اجرای «محمد دلاوری» و روز‌های فرد با اجرای «علی مروی» از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه ۵ سیما میهمان خانه‌های مردم ایران خواهد بود.

این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به صورت مشترک یک هفته درمیان به تهیه کنندگی محمد علی بازی و فرشید محمودی روانه آنتن شبکه پنج سیما می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز