شبکه رادیویی اربعین امسال هم دوشادوش راهیان طریق نجف و کربلا و هم صدا با شیعیان و عاشقان مکتب اسلام، شعار اربعین حسینی را لبیک گفته تا در تسهیل سفر اربعین نقش آفرین باشد.

به گزارش مرور نیوز،  شبکه رادیویی اربعین در پنجمین سال پیاپی و در ادامه خدمت‌رسانی به زائران امام حسین (ع)، امسال هم دوشادوش راهیان طریق نجف و کربلا و هم صدا با شیعیان و عاشقان مکتب اسلام، شعار اربعین حسینی را لبیک گفته تا در تسهیل این سفر معنوی نقش آفرین باشد.

استقبال گسترده مردم از رادیو اربعین و تجربیات این شبکه در چند سال گذشته سبب شده این رادیو همراه معنوی زوار و شیعیان عزادار اباعبدالله(ع) و به عنوان بخشی از بدنه مدیریتی مناسک اربعین حسینی(ع) نقش آفرین باشد.

با عنایت و توجه ویژه حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و توسل به شهدا و امام شهدا، امسال نیز طلیعه این وظیفه معنوی را پاس داشته و به استقبال این حرکت میلیونی خواهیم رفت.

این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان در آستان مقدس امامزاده صالح(ع) تجریش برگزار شد.

عوامل برنامه‌ساز (گویندگان و تهیه‌کنندگان) رادیو اربعین با حضور در استودیوی رادیو اربعین واقع در محل برپایی این مراسم پاسخگوی مخاطبان خواهند بود.

مراسم افتتاحیه پنجمین دوره فعالیت رادیو اربعین به صورت زنده و مستقیم روی موج اف.ام ردیف 95. 5 مگاهرتز و نیز شبکه اینترنتی ایران صدا قابل دریافت است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز