محمد احسانی به همراه چند مدیر بخش‌ های دیگر این شبکه از پشت صحنه برنامه‌ های این شبکه بازدید کردند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، محمد احسانی مدیر شبکه نسیم به همراه سید جواد مبینی پور مدیر اطلاعات و برنامه ریزی، مرتضی جاسبی مدیر گروه تولید، امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی و مهدی توکلی زاده مدیر تامین برنامه این شبکه در پشت صحنه برنامه های «چهل تیکه» و «هوش برتر» و برنامه در دست تولید «دست فرمون» حضور یافت و ضمن گفتگو با عوامل این برنامه ها بر اهمیت وجود چنین برنامه‌هایی در جدول پخش شبکه نسیم تاکید کرد.

احسانی ضمن حضور در سه لوکیشن مختلف که هریک از این برنامه ها در حال ضبط هستند، افزود: طبق برنامه‌ریزیهای انجام شده از روند تولید تمام برنامه‌های تولیدی شبکه نسیم دیدن می کنیم تا ضمن انجام بررسی‌های محتوایی که در جلسه با عوامل هریک از برنامه ها برگزار می شود در بازدید از مراحل ضبط هم نکات مدنظر شبکه و ماموریت های آن را به عوامل تولیدی منتقل کنیم.

فصل نهم و جدید مسابقه «هوش برتر» با اجرای افشین زی‌نوری و تهیه‌کنندگی پیمان پورمقیمی از شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

پخش فصل جدید برنامه «چهل تیکه» که به مرور خاطرات هنرمندان قدیمی می‌پردازد، از پنجشنبه گذشته ۱۱ مهر ماه شروع شده است. الهام حاتمی تهیه‌کنندگی، محمدفواد صفاریان‌پور کارگردانی و محمدرضا علیمردانی اجرای «چهل تیکه» را بر عهده دارند که با صحنه آرایی و دکور جدید از سه شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ پخش می شود.

مسابقه تلویزیونی «دست فرمون» برای رقابت مهیج میان علاقمندان به رانندگی خواهد بود و اجرای آن را کامبیز دیرباز برعهده خواهد داشت. در بازدید مدیر شبکه نسیم از مراحل اجرا و نصب دکور در پیست در نظر گرفته شده برای این مسابقه تلویزیونی، محمود محمودی تهیه کننده این برنامه توضیحات خود را درباره انجام مراحل پیش تولید آن به احسانی و مدیران همراه وی بیان کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز