رئیس فدراسیون فوتبال عراق گفت: شرایط برای برگزاری بازی عراق و ایران آماده است و مسائل سیاسی هیچ تاثیری در برنامه برگزاری مسابقه نخواهد داشت.

به گزارش مرور نیوز، عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون فوتبال عراق درباره برگزاری دیدار عراق و ایران اظهار کرد: طبق برنامه از پیش تعیین‌شده اقدامات مقدماتی لازم به منظور میزبانی از ایران در ورزشگاه جذع النخله بصره انجام شده است. شرایط برای برگزاری این بازی آماده است و مسائل سیاسی هیچ تاثیری در برنامه برگزاری مسابقه نخواهد داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال عراق اضافه کرد: مردم بصره پیش از این هم در مقاطع مختلف موفق و سربلند بوده‌اند، آنها میزبانی این بازی را به خوبی انجام می‌دهند و از تیم ملی کشورشان حمایت خواهند کرد. تیم داوری این بازی هم از کشور اردن انتخاب شده و هیچ مشکلی برای بازی با ایران طبق برنامه وجود ندارد.

حسین الخراسانی سخنگوی فدراسیون فوتبال این کشورنیز  در گفت و گو با سومریه نیوز اظهار داشت: بازی ایران و عراق طبق برنامه در تاریخ مورد نظر و به میزبانی بصره برگزار خواهد شد. شهر بصره از هر جهت برای برگزاری این بازی آماده است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.  

وی در خصوص تاخیر رقابت‌های لیگ عراق گفت: با تغییر شرایط موجود و استقرار اوضاع در عراق رقابت‌های لیگ هم پیگیری می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز