مدیر پرسپولیس گفت: مقداری از بودجه و سرمایه باشگاه در ابتدای فصل هزینه شده اما هواداران بدانند با این وجود هیچ وقت بحث اعتصاب در کار نخواهد بود و تمرین ما امروز فقط به خاطر برنامه قبلی تعطیل شده است.

به گزارش مرور نیوز، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره شایعه اعتصاب بازیکنان پرسپولیس به خاطر دریافت نکردن مطالبات‌ شان گفت: این موضوع اصلا صحت ندارد و بازیکنان ما اعتصاب نکرده‌اند. ما به خاطر برنامه‌ای که از قبل تعیین کرده بودیم تمرین امروز را تعطیل کردیم. بازیکنان پرسپولیس همیشه باغیرت بوده‌اند چرا که ما بازیکنانی داریم که از فصل قبل طلبکاراند اما به خاطر عشق به هواداران بدون مشکل در تمرینات حاضر می‌شوند. تیم ما نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتر کم‌ترین دریافتی را داشته است و بازیکنان شاید چیزی حدود ۱۲ درصد دریافت کرده‌اند. اما با این حال با تمام وجود بازیکنان در تمرین حاضر می‌شوند. از آقای انصاری‌فرد هم تشکر می‌کنم که با تمام وجود تلاش می‌کند که مشکلات باشگاه حل شود. متأسفانه در دو تا سه سال اخیر اتفاقاتی رخ داده که همه بازیکنان از باشگاه طلبکار هستند. مقداری از بودجه و سرمایه باشگاه در ابتدای فصل هزینه شده اما هواداران بدانند با این وجود هیچ وقت بحث اعتصاب در کار نخواهد بود. تمرین ما امروز فقط به خاطر برنامه قبلی تعطیل شده است.

او در ادامه درباره دعوت نشدن شجاع خلیل‌زاده به تیم ملی هم گفت: دعوت نشدن شجاع خلیل‌ زاده به تیم ملی کاملا غیرفنی است و هیچ دلیل فنی برای آن وجود ندارد. من نه به خاطر این که الان در پرسپولیس مسوولیت دارم این حرف را می‌زنم چون همیشه درباره این موضوع صحبت کرده‌ام. همیشه گفته‌ام برخی بازیکنان حق‌شان است که به تیم ملی دعوت شوند. شجاع خلیل‌زاده هفت قهرمانی با پرسپولیس به دست آورده است و با این تیم به فینال آسیا صعود کرده است. او بازیکن بسیار تأثیرگذاری است و با این شرایط نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد که یک بار هم به تیم ملی دعوت نمی‌شود. به نظر من این موضوع دلایل غیرفنی دارد. اگر شجاع خلیل‌زاده در گذشته اشتباهی داشته است و یا علیه سرمربی پیشین تیم ملی صحبت کرده باشد باید از آن گذشت کنیم تا این بازیکن تأثیرگذار دوباره به تیم ملی دعوت شود. او می‌تواند به تیم ملی کمک کند. نباید شاهد این اتفاقات باشیم که برای اولین‌بار در تاریخ فوتبال ایران آرزو کنیم بحرین مقابل عراق مساوی کند. بهتر است بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کنیم. این که بخواهیم از یک بازیکن در سطح ملی گله‌مند باشیم اصلا کار قشنگی نیست.

* شایعه جدایی بشار رسن از پرسپولیس

 

پیروانی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با تلویزیون به شایعه جدایی بشار رسن از پرسپولیس اشاره کرد و گفت: از هواداران خواهش می‌کنم اطلاعات دقیق را در این زمینه از سایت باشگاه دریافت کنند. از روزی که آمدم فقط دو یا سه بار مصاحبه‌ کرده‌ام آن هم زمانی بوده که احساس کردم برخی می‌خواهند علیه پرسپولیس جوسازی کنند. من وظیفه خود می‌دانم در این زمینه پاسخگو باشم. بشار رسن به خاطر شرایط کشور عراق نتوانسته پاسپورت خود را تمدید کند. این هفته روز سه‌شنبه باید عراق را برابر بحرین همراهی کند و این که یک بازیکن در یک هفته سه بازی انجام بدهد از نظر فنی کار درستی نیست. به همین خاطر با هماهنگی کادر فنی به او اجازه دادیم که بعد از بازی با پاسپورت تمدید شده به تهران برگردد. دیروز (یک‌شنبه) مهدی شیری به خاطر جراحی پدرش در تمرین تیم حاضر نشد اما شایعه‌سازان گفتند که او به خاطر دریافت نکردن پول به تمرین نیامده است. بعد از این شایعه شیری با باشگاه تماس گرفت و خواستار تمدید قراردادش شد تا به این طریق نشان دهد هیچ مشکلی با باشگاه پرسپولیس ندارد. من از حاشیه‌سازان می‌خواهم دست از کارهای خود بردارند. آن‌ها باید مطمئن باشند ما اجازه نخواهیم داد این گونه مسائل به تیم ما ضربه بزند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز