سخنگوی فدراسیون کشتی درخصوص لغو میزبانی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در تهران گفت: مقدمات برگزاری ایده آل مسابقات تمهید شده است. لذا برگزاری این مسابقات و تعویق آن از نظر ما بدون معنا است و اطلاعی هم نسبت به این موضوع نداریم.

به گزارش مرور نیوز، حسن رنگرز، سخنگوی فدراسیون کشتی درخصوص لغو میزبانی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در تهران اظهار کرد: روز گذشته کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی تشکیل جلسه داد و باتوجه به یکسری مستندات که خودشان ارائه کردند، تصمیم به تعویق مسابقات گرفتند.

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد: فدراسیون کشتی بعد از این نامه و رایزنی با نهادهای مرتبط در ایران و با تعامل با فدراسیون جهانی در تلاش است مستندات قوی درباره ضرورت برگزاری مسابقات در تاریخ مقرر در ایران ارائه کند. تیم ملی ایران در اردو است. تیم کوبا هم به جمع تیم های ملی اضافه شده است. مقدمات برگزاری ایده آل مسابقات تمهید شده است. لذا برگزاری این مسابقات و تعویق آن از نظر ما بدون معنا است و اطلاعی هم نسبت به این موضوع نداریم.

رنگرز که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگو می کرد، در پایان گفت: هرچیزی که مرتبط با رسالت فدراسیون کشتی برای برگزاری مسابقات بوده محقق شده است. از این به بعد خارج از اراده ما است. اتحادیه جهانی نامه می زند و یکطرفه مسابقات را لغو می کند. در تلاشیم نگرانی ها و دغدغه آنها را به سمت درست هدایت کنیم. مشکلی به لحاظ امنیتی و لجستیکی برای برگزاری مسابقات نداریم. سالن آزادی تدارک دیده شده است. این امکان را داریم که یکی از باشکوه ترین مسابقات جام جهانی را برگزار کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز