شکوری دبیر فدراسیون فوتبال و مدیران‌عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی‌ها و انتقال دغدغه‌ها به سران کنفدراسیون احتمال زیاد امشب عازم مالزی می‌شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته اند.

به گزارش مرور نیوز، پیشنهاد سفر مدیران ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از سوی محمد حسن انصاری فر ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مطرح و با استقبال مسعود سلطانی فر همراه بود و وزیر ورزش از مدیرعامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری نماید.

انصاری فرد در جلسه دیروز نمایندگان چهار باشگاه ایرانی با مسئولان فدراسیون نیز خواهان آن شد که به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شود این چهار تیم خواهان مذاکره با مسئولان ارشد این کنفدراسیون هستند. این خواسته با استقبال بهاروند و شکوری همراه بود و مکتوب به کنفدراسیون اعلام شد و با آن موافقت شده است.

شکوری دبیر فدراسیون و مدیران‌عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی‌ها و انتقال دغدغه‌ها به سران کنفدراسیون احتمال زیاد امشب عازم مالزی می‌شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته اند. 

توافق بین ۴ تیم باشگاهی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز