مسئولان باشگاه استقلال طی روزهای اخیر مذاکرات گسترده ای را با نیکولای بودروف مدافع با تجربه بلغاری برگزار کرده و در نهایت با این بازیکن برای حضور در استقلال به توافق رسیدند.

به گزارش مرور نیوز،  نیکولای بودروف مدافع با تجربه بلغاری، برای حضور در تست های پزشکی باشگاه استقلال صبح امروز وارد تهران شد.

بازیکن ۳۳ ساله فوتبال در پست دفاع و اهل بلغارستان است. وی بازیکن تیم ملی فوتیال بلغارستان می باشد. تعداد گل های ملی این بازیکن در تیم ملی بلغارستان ۲ گل می باشد.

این بازیکن در پست مدافع وسط بازی می‌ کند و 50 بازی ملی برای تیم ملی بلغارستان انجام داده است. بودوروف که سابقه بازی در تیم مطرح فولام انگلستان را دارد 41 بازی برای این تیم در 2 سال انجام داده و می‌تواند در پست مدافع راست هم به میدان برود. وی سابقه بازی در تیم زسکا صوفیه بلغارستان را هم دارد.

او فوتبالش را در رده سنی بزرگسالان از تیم شهرش، یعنی پیرین ۱۹۲۲ در سال ۲۰۰۴ شروع کرد و برای این تیم در ۲ فصل ۵۰ بازی انجام داد.

در ادامه پیراهن تیم اصلی شهر بلاگوئفگراد یعنی پیرین را پوشید و تا سال ۲۰۰۹ در ۷۵ بازی یک گل برای این‌ تیم به ثمر رساند.

از باشگاه‌هایی که نیکولای بودروف در آن بازی کرده‌است می‌توان به لیتکس لووچ، فولام، میتیولن و زسکا صوفیه اشاره کرد.

  • لیتکس لووچ از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵
  • فولام از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶
  • میتیولن در سال ۲۰۱۶
  • زسکا صوفیه از ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰
  • افتخارات نیکولای بودروف
  • قهرمانی لیگ بلغارستان همراه تیم لیتکس لووچ در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰
  • سوپرجام فوتبال بلغارستان همراه تیم لیتکس لووچ در سال ۲۰۱۰

این مدافع ۱۸۰ سانتی متری از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ عضو تیم «لیتکس لووچ» بود و ضمن ثبت آمار ۱۳۹ بازی و ۹ گل، ۲ قهرمانی لیگ بلغارستان و یک قهرمانی جام حذفی را کسب کرد.

 بوردیف در تابستان ۲۰۱۴ برای اولین بار از فوتبال بلغارستان خارج شد و پیراهن تیم فولام در دسته اول انگلیس را پوشید که حاصل آن در ۲ فصل حضور در ۴۱ بازی و به ثمر رساندن یک گل بود.

البته در فصل ۱۷-۲۰۱۶ به صورت قرضی راهی «میدتیلند» دانمارک شد و ۱۶ بازی هم برای این تیم انجام داد.

با اتمام این قرارداد قرضی بوردیف به کشورش بازگشت و با زسکا صوفیه قرارداد بست. او از ژوئن ۲۰۱۷ تا دسامبر ۲۰۱۹ در ۹۵ دیدار چهار گل برای این تیم ریشه دار فوتبال بلغعارستان زد، اما افتخاری با آن به دست نیاورد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز