سرمربی سابق پرسپولیس درخصوص ویروس کرونا گفت: همه مردم باید برای از بین بردن این ویروس مسئولیت پذیر باشند.

 برانکو ایوانکویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس که به کرواسی بازگشته است گفت: تمامی رقابتهای فوتبال در آسیا به تعویق افتاده است و به نظر من تصمیم درستی گرفتی شده است و تا کنترل ویروس کرونا باید شرایط همینگونه باشد.

وی ادامه داد: همه مردم باید برای غلبه بر این ویروس مسئولیت‌پذیر باشد. در این شرایط همه باید در خانه بمانند چون بهترین راه حل است و بهداشت فردی را نیز رعایت کنند.  

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: عمان شرایط خوبی دارد و لیگ حرفه ای این کشور ۵- ۶ سال است که حرفه ای شده است و من کیفیت کافی را در بازیکنان عمان می‌بینم که بتوانند برابر هر تیم قدرتمند در قاره آسیا رقابت کنند. در حال حاضر ما به دنبال این هستیم شناخت بیشتری از بازیکنان پیدا کنیم و برای رسیدن به مرحله بعد جام جهانی آماده شویم. در این موقع که فوتبال تعطیل است نیز می خواهم به کارهای عقب افتاده خودم برسم و کتاب های فوتبالی بخوانم و در خانه خواهم بود و بار دیگر از همه مردم می‌خواهم در این امر و مبارزه با کرونا فعال باشند و با ماندن در خانه با آن به رقابت بپردازند. من خوش بین هستم و معتقد هستم با ادامه این راه به موفقیت می‌رسیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز