سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: استقلال یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر فوتبال است. همچنین هر ۲ تیم در این بازی چند بازیکن را ندارند و اسامی افرادی که در تیم ما حضور ندارند را نمی‌گویم، اما تیم ما برای بازی فردا آماده است.

به گزارش مرور نیوز، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری قبل از  بازی تیمش برابر تیم استقلال اظهار کرد: امیدوارم ویروس کرونا هر چه زودتر ریشه کن شود تا مردم بتوانند نفس راحتی بکشند. روز‌های سختی را پشت سرمی گذاریم و ان شاالله بتوانیم هر چه زودتر از این مرحله عبور کنیم. استقلال تیم توانمند و قابل احترامی است. شرایط این بازی به صورتی است که  برای هر ۲ تیم کسب ۳ امتیاز  اهمیت دارد. به طور حتم بازی سختی برای هر ۲ تیم خواهد بود و هر تیمی که از لحاظ تمرکز و روحی و روانی بهتر باشد در این بازی پیروز می‌شود.  

او ادامه داد: با شرایطی که تیم ما دارد در ابتدا به دنبال ارائه بازی با کیفیت هستیم و بعد از آن قصد داریم با دست پر به تبریز بازگردیم تا دل هواداران خود را شاد کنیم. به هر حال  بازیکنان ما در بازی گذشته شرایط خوبی داشتند و تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و ان شاالله بتوانیم بازی  روان خود را برابر استقلال هم  ارائه بدهیم تا ۳ امتیاز این بازی را بگیریم.  

الهامی  گفت: استقلال یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر فوتبال است. همچنین هر ۲ تیم در این بازی چند بازیکن را ندارند و اسامی افرادی که در تیم ما حضور ندارند را نمی‌گویم، اما تیم ما برای بازی فردا آماده است. ما برای مجموعه استقلال احترام خاصی قائل هستیم و کادر فنی بسیار خوبی دارد. امیدوارم در ابتدا هواداران در خانه  یک بازی تماشاگرپسند از ۲ تیم  مشاهده کنند و این بازی توام با امتیاز برای ما باشد تا بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز