مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: به دنبال تامین پول برای پرداخت طلب بویان و شفر هستیم تا این پرونده‌ها مختومه شود.

به گزارش مرور نیوز، احمد سعادتمند مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: ما برای اینکه بتوانیم هزینه‌ها را تامین کنیم به سمتی رفتیم که در بخش اقتصادی موفق‌تر باشیم. باشگاه بزرگ استقلال قرارداد خوبی را با شرکت مورد نظر منعقد کرده است و از هواداران می‌خواهم به باشگاه کمک کنند. درصد سود استقلال مشخص است و به حساب ما می‌آید و هواداران شک نکنند سود حاصل از قرارداد با شرکت مورد نظر فقط به حساب باشگاه واریز می‌شود.

او درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال گفت: متاسفانه قرارداد‌هایی از گذشته بود که به مراحل نهایی رسیده و عملیاتی شده است. درباره پرونده بویان بخش عمده‌ای از طلب وی را از محل درآمد هایمان در فیفا تامین کردیم و یک سوم باقی مانده را با کمک هیئت مدیره تامین می کنیم.

سعادتمند ادامه داد: پرونده شفر هم به ۶۰۰ هزار دلار رسیده که در تلاش هستیم بخش اعظمی از این رقم را پرداخت و بخش دیگر را با او توافق کنیم و در مدت ۲ ،۳ ماه آن را بپردازیم.

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: استراماچونی شکایتی را به فیفا مطرح کرده و تاریخ بررسی این پرونده هنوز مشخص نشده، اما در تلاش هستیم بدون واسطه در ایران یا ایتالیا با او مذاکره کنیم تا این موضوع تمام شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز