سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران از ۶ شهریور جهت برگزاری بازی‌ های دوستانه راهی اردو خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته آخر لیگ با ماه محرم مصادف شده و امکان برگزاری جشن قهرمانی نیست، به مدیران این باشگاه اعلام کردیم تا برای برگزاری جشن قهرمانی آماده باشند و در روز بازی با ذوب آهن این اتفاق رخ خواهد داد که همزمان با شب عید غدیر است.

او افزود: واقعا حضور نداشتن هواداران در ورزشگاه‌ها خیلی حس می‌شود. نبود تماشاگران تجربه بدی بود که باعث شد شور و هیجان فوتبال را در زمین حس نکنیم. دستورالعمل ستاد ملی کرونا است که هواداران نیایند، به سازمان‌های ورزشی از جمله فدراسیون فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی و وزارت ورزش ابلاغ شده است و ما تابع مقررات هستیم و متاسفانه علی رغم میل باطنی، ما هنوز مجوز ورود تماشاگران در هیچ کدام از ورزشگاه‌ها را دریافت نکرده ایم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد برنامه برگزاری جام حذفی نیز خاطرنشان کرد: ۲۰ مرداد بازی مرحله یک چهارم نهایی بین استقلال و سپاهان برگزار خواهد شد و با مشخص شدن آخرین تیم مرحله نیمه نهایی، بلافاصله ۲ هفته پایانی لیگ برتر را برگزار می‌کنیم. پس از اتمام لیگ و در تعامل با تیم ملی، جام حذفی را در فاصله بین ۳۰ مرداد (پایان لیگ) تا ۸ شهریور (تاسوعای حسینی) را برگزار کنیم.

مهدی در خصوص اعتراض تیم‌های لیگ برتر به فشردگی بازی‌ها خاطرنشان کرد: تیم ملی از ۶ شهریور جهت برگزاری بازی‌های دوستانه راهی اردو خواهد شد. درصدد هستیم پس از مشخص شدن برنده دیدار استقلال و سپاهان در جام حذفی، با نمایندگان ۴ تیم حاضر در نیمه نهایی جام حذفی جلسه‌ای را برگزار می‌کنیم تا برای اتمام این جام به تعامل برسیم.

سهیل مهدی در پایان گفت: لیگ نوزدهم فشرده‌ترین برنامه تاریخ فوتبال ایران بود که با همکاری تمامی تیم‌ها انجام شد. با توجه به اینکه در کمیته برگزاری مسابقات به صورت شبانه روزی در حال کار بر روی برنامه‌ها هستیم، پس از مشخص شدن تیم‌های صعود کننده ایرانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ارائه برنامه از سوی اسکوچیچ و اعلام زمان بندی اردوی تیم ملی، سعی می‌کنیم در بهترین شرایط لیگ بعدی را شروع کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز