وزیر ورزش و جوانان درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: مطابق برنامه بدون حتی یک روز اتلاف وقت، برنامه را شخصا به همراه مدیران و متخصصان سازمان خصوصی سازی و فرابورس دنبال می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان درباره اجماع نهاد‌های مختلف برای واگذاری استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را ارائه و در ادامه افزود: برای خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس اراده و تفاهم ملی وجود دارد و این کار با شهامت، بدور از انتقاد‌های خرده بینانه و بر اساس اصول حاکم بر خصوصی سازی در حال انجام است.

سلطانی فر با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه بخش خصوصی بیان کرد: اطمینان دارم با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، چهره فوتبال ایران تغییر بزرگ و مثبتی خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: با واگذاری این ۲ تیم ظرفیت‌های معطل مانده اقتصادی آن‌ها شکوفا می‌شود و هواداران عملا در اداره آن‌ها سهیم می‌سوند و نتایج درخشان آن را خواهند دید.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: اگر امروز به فکر خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس نباشیم و برای اداره آن‌ها تنها متکی به درآمد‌های محدود فعلی باشیم، مسلما در آینده گرفتاری‌های عمیق تری پیدا می‌کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز