مربی تیم فوتبال استقلال گفت: پیکان را آنالیز کرده ایم و می‌دانیم این تیم کادر فنی خوبی دارد. بازی به بازی برنامه‌ریزی می‌کنیم. تمام فکر و ذکر ما بازی با پیکان است تا سهمیه آسیا را کسب کنیم.

به گزارش مرور نیوز، مجید نامجومطلق مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و پیکان گفت: قبل از هر چیز باید بگویم فرهاد مجیدی حضور در نشست خبری را به من محول کرد و انشاالله بعد از بازی‌ها با یک مصاحبه مفصل در خدمت رسانه‌ها خواهد بود.

او افزود: ما گول شرایط و جایگاه پیکان در جدول را نمی ‌خوریم، اما به دنبال قطعی کردن سهمیه آسیا هستیم. امیدوارم فردا بازی خوب و روانی را به نمایش بگذاریم. پیکان را آنالیز کرده ایم و می‌دانیم این تیم کادر فنی خوبی دارد. بازی به بازی برنامه‌ریزی می‌کنیم. تمام فکر و ذکر ما بازی با پیکان است تا سهمیه آسیا را کسب کنیم.

مربی استقلال تصریح کرد: خوشبختانه بازیکنان ما در این هفته‌ها خوب کار کرده اند و با وجودی که چند بازیکن اصلی را در اختیار نداشتیم سایر بچه‌ها نشان دادند که کیفیت خوبی دارند. بیشترین دغدغه ما غیبت هواداران است و اگر آن‌ها در ورزشگاه بودند می‌توانستیم با شور و نشاط خاصی بازی کنیم. امیدوارم مشکل کرونا هر چه زودتر حل شود و شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه باشیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص آخرین وضعیت ۳ بازیکن مصدوم این تیم (دیاباته، مطهری، اسماعیلی) گفت: این سه بازیکن در تمرین روز گذشته ما حضور داشتند. البته ما ۲ نفر از آن‌ها را قطعا در اختیار نداریم. شیخ خیلی اصرار دارد که در بازی فردا بازی کند، اما ما باید به فکر بازی‌های آینده هم باشیم.

نامجو مطلق در خصوص اینکه آیا از حالا برای دربی برنامه‌ریزی کرده‌اند گفت: من از ۶ بازی قبل گفتم که مسابقات آخر مثل فینال است. تفکر بازیکنان ما بسیار حرفه‌ای است. ما ۲ هفته سرنوشت ساز را داریم. هیچ بازیکنی حق ندارد از الان برای دربی برنامه‌ریزی کند. کادر فنی هم در تلاش است که بازی فردا را با پیروزی تمام کنیم و سپس برای دربی بعد از بازی با شاهین بوشهر برای بازی با پرسپولیس برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

او در خصوص انتشار قرارداد دیاباته در رسانه‌ها عنوان کرد: این یک بحث مدیریتی است و اصلا در مورد آن صحبت نمی‌کنم.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل تیم، خیلی نیاز نیست وارد بازار نقل و انتقالات شویم. قطعا اگر نیاز باشد مجیدی نفرات خود را به باشگاه اعلام می‌کند. فعلا با توجه به توان فنی بازیکنان در وهله اول باید بازیکنان خودمان را حفظ کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز