مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص انتصاب نصرالله عبداللهی به سمت سرپرستی استقلال توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه ، درباره کمپ مرحوم ناصر حجازی، اظهار داشت: امروز خوشحالم که می‌توانم این خبر خوب را به هواداران عزیز بدهم که بعد از سه ماه تلاش شبانه‌روزی توسط همکارانم در باشگاه استقلال و ارگان‌های مرتبط، سند تک برگی کمپ مرحوم حجازی به نام باشگاه استقلال صادر و این مجموعه رسما متعلق به استقلال شد.

وی در خصوص انتصاب نصرالله عبداللهی به سمت سرپرستی استقلال هم گفت: باید از زحمات سعید رمضانی تشکر کنم که در این مدت بسیار زحمت کشید، ولی به دلیل فشار کار و بیماری ترجیح داد تا کنار برود و من هم بعد از جمع بندی نهایی به این نتیجه رسیدم که  عبداللهی از پیشکسوتان دلسوز و خوشنام استقلال، بهترین گزینه برای این سمت  است و امیدوارم که در کار خود موفق باشد.

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تیمش هم گفت: طبیعتا تا زمانی که چیزی رسما امضا نشود نباید اعلام شود. ولی این را خدمت هواداران عزیزمان می‌گویم که نگران نباشند و ما هم در حوزه تمدیدی‌ها و هم در خصوص جذب بازیکنان جدید در مراحل بسیار خوبی هستیم و به زودی دل هوادارانمان را شاد خواهیم کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز