سرمربی پرسپولیس گفت: در چند دیدار اخیر نشان داده ایم به معنای واقعی یک تیم هستیم و یک ستاره داریم که آن هم پرسپولیس است. حریف ستارگان و بازیکنان خوب زیادی دارد که کارمان را سخت می‌کند.

به گزارش مرور نیوز، یحیی گل محمدی ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران در نشست خبری پیش از بازی با السد اظهار داشت گفت: باید مقابل یکی از بهترین و قوی‌ترین تیم ‌های لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. در چند دیدار اخیر نشان داده ایم به معنای واقعی یک تیم هستیم و یک ستاره داریم که آن هم پرسپولیس است. حریف ستارگان و بازیکنان خوب زیادی دارد که کارمان را سخت می‌کند.

او افزود: باید تمرکز زیادی برای مهار بازیکنان السد داشته باشیم و انشالله بتوانیم مثل بازی قبلی عملکرد خوبی داشته باشیم. اگر باور داشته باشیم می‌توانیم بازی را ببریم. امیدوارم در نهایت دیدار خوبی باشد که نتیجه اش هم به سود ما باشد.

گل محمدی خاطرنشان کرد: ما پرسپولیس هستیم و برای خود اهداف بزرگی تعیین کرده ایم که برای رسیدن به آن‌ها حاضر هستیم فداکاری کرده و از جانمان بگذریم. باید با تمام وجود بازی کنیم تا سبب افتخار هواداران شویم. می‌دانیم هواداران منتظر بازی فردا هستند. به همین دلیل با تمام وجود بازی می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت:  ۳ ، ۴ بازیکن تیممان با کمک پزشکان و دارو بازی می‌کنند. البته این موضوع جای خوشحالی دارد، زیرا نشان می‌دهد تیم واقعی هستیم که حاضریم برای همدیگر و هواداران جان خود را هم فدا کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز