گل شیخ دیاباته از سوی کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بهترین گل هفته ششم لیگ قهرمانان انتخاب شد.

به گزارش مرور نیوز، مهدی قایدی مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال ایران از سوی کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بهترین بازیکن هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. ضمن آن که گل شیخ دیاباته دیگر مهاجم این تیم در بازی استقلال – الاهلی عربستان، هم عنوان بهترین گل هفته را از آن خود کرد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با پایان بازی‌های هفته ششم لیگ قهرمانان در منطقه غرب این قاره، اسامی هشت نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن این هفته را منتشر کرد و از کاربران خواست با آرای خود بهترین بازیکن هفته را انتخاب کنند. در بین نامزد‌ها نام مهدی قایدی از استقلال، شجاع خلیل زاده، احسان پهلوان و عیسی آل کثیر از پرسپولیس وسجاد شهباززاده از سپاهان هم وجود داشت.

امروز (یکشنبه) مهلت نظرسنجی به پایان رسید و مهدی قایدی با کسب ۵۱ درصد آرا کاربران AFC به عنوان بهترین بازیکن هفته شناخته شد.

شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس با کسب ۲۹ و احسان پهلوان هم با کسب ۱۵ درصد آرا به ترتیب در رده دوم و سوم ایستادند.

در بخش بهترین گل هفته نیز گل شجاع خلیل‌زاده در بازی «پرسپولیس - شارجه امارات»، گل شیخ دیاباته در بازی «استقلال - الاهلی عربستان»، گل رضا میرزایی در دیدار «سپاهان - السد قطر» و گل ولیتون از شارجه امارات در بازی مقابل التعاون عربستان نامزد شده بودند که  گل شیخ دیاباته  به الاهلی عربستان با کسب ۵۵ درصد آرا بهترین گل هفته شناخته شد.

گل شجاع خلیل زاده و میرزایی نیز به ترتیب ۳۷ و ۸ درصد آرا را به خود اختصاص دادند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز