مهاجم زنیت گفت: من وظیفه خودم را در بازی انجام می‌ دهم و خدا را شکر می‌کنم که در این بازی همه چیز به خوبی پیش رفت. بنابراین همچنان می‌خواهم این کار را ادامه دهم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از رسانه رسمی باشگاه زنیت سن‌ پترزبورگ، سردار آزمون پس از پیروزی 5 بر یک زنیت برابر اورال در هفته هفدهم لیگ برتر روسیه اظهار داشت: من وظیفه خودم را در بازی انجام می‌ دهم و خدا را شکر می‌کنم که در این بازی همه چیز به خوبی پیش رفت. بنابراین همچنان می‌خواهم این کار را ادامه دهم.

زننده 3 گل زنیت برابر اورال در واکنش به این پرسش که چگونه موفق به کسب این پیروزی برابر تیمی با خط دفاعی قدرتمند شدند، گفت: برای ما کسب 3 امتیاز مهمتر از تعداد گل‌هاست. در بازی برابر اورال فرامین سرمربی را خوب اجرا کردیم و موفق شدیم.

سردار آزمون چندین بازی زنیت را در لیگ قهرمانان اروپا را به دلیل بیماری از دست داد. هر چند زنیت سه بازی دیگر پیش‌رو دارد اما تیمی حذف شده است.

مهاجم زنیت درباره اشتیاقش برای بازی‌های تشریفاتی باقی ‌مانده زنیت در لیگ قهرمانان اروپا می‌گوید: این ماه برای من بسیار سخت گذشت. از دست دادن این بازی‌ها و حضور نیافتن درمیدان آسان نبود. به تدریج شرایط خود را باز می‌یابم. وظیفه یک مهاجم گلزنی است. تلاش می‌کنم با همین روحیه ادامه دهم و تیمم را محروم نکنم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز