سرمربی پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم تقابل ما با اولسان یکی از مهیج‌ترین بازی‌های آسیا را رقم می‌زند. اولسان تیم خوبی دارد و می‌جنگد برای بردن و شبیه تیم خودمان است.

به گزارش مرور نیوز، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران گفت: از کادر پزشکی، درمانی و پرستاران عزیزمان در ایران و دنیا به دلیل این همه جانفشانی که با توجه به شیوع ویروس کرونا می‌کنند قدردانی کرده و برای آن‌ها آرزوی سلامتی دارم.

او گفت: از فدراسیون فوتبال قطر و مسئولان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا تشکر می‌کنم که با وجود تمام سختی‌ها فوتبال آسیا را زنده نگه داشتند. فردا یک بازی حساس و مهم برای هر ۲ تیم است.

گل محمدی بیان کرد: هر ۲ تیم با شایستگی کامل به این مرحله رسیدند و فکر می‌کنم تقابل ما با اولسان یکی از مهیج‌ترین بازی‌های آسیا را رقم می‌زند. اولسان تیم خوبی دارد و می‌جنگد برای بردن و شبیه تیم خودمان است.

او تصریح کرد: به تنها چیزی که فکر می‌کنیم قهرمان شدن است. امیدوارم با قهرمانی، دل هواداران را شاد کنیم. می‌دانم که آن‌ها خیلی نگران این بازی هستند، اما به آن‌ها اطمینان می‌دهم تا آخرین نفس مبارزه کنیم تا قهرمان شویم.

سرمربی پرسپولیس بیان کرد: فقط یک انگیزه می‌تواند وجود داشته باشد و آن هم شادی دل هواداران و افتخار آفرینی برای آن‌ها است. هواداران با این تیم زندگی می‌کنند. آن‌ها با این تیم می‌خندند و اشک می‌ریزند. انگیزه بزرگی داریم و این انگیزه کافی است.

او گفت: قدرت ما در تیم بودن است. هر بازیکنی که وارد بازی می‌شود قطعا شایستگی دارد. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. ۲ بازی ما در لیگ ایران لغو شد و از شرایط مسابقه دور شدیم، اما در تمرینات روی بحث گلزنی کار کرده‌ایم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز