مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: زوج دیاباته با قایدی در کنار ارسلان مطهری می‌تواند به هر تیمی گل بزند البته بازیکنان استقلال باید خیلی آگاه باشند و محکم بازی کنند و تیم پرسپولیس را دست کم نگیرند.

به گزارش مرور نیوز، علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص کری خوانی‌های هواداران سرخابی‌های پایتخت گفت: استقلال و پرسپولیس ۲ تیم ریشه دار و منحصر به فرد هستند و هواداران زیادی دارند برای همین خواه ناخواه این ۲ تیم حاشیه خواهند داشت.

فتح الله زاده ادامه داد: کری خوانی باعث شادابی می‌شود، اما نباید منجر به بی احترامی به رقیب شود.

او گفت: هر ۲ دروازه بان استقلال خوب هستند. رشید مظاهری تک به تک‌های زیادی را در شرایط سخت گرفته است. به لحاظ فیزیکی هم خیلی خوب است.

استقلال بازیکنان خوب و جنگنده‌ای دارد

مدیرعامل پیشین استقلال در خصوص شرایط این تیم در دیدار دربی عنوان کرد: با وجود اینکه پرسپولیس بازیکنان خوبی مانند بیرانوند، شجاع خلیل زاده و عیلپور را از دست داده، اما یحیی گل محمدی توانسته تیم خود را منسجم نگه دارد. این موضوع جای تقدیر دارد. استقلال هم تیم خود را حفظ کرده و بازیکنان خوب و جنگنده‌ای دارد. زوج دیاباته با قایدی در کنار ارسلان مطهری می‌تواند به هر تیمی گل بزند البته بازیکنان استقلال باید خیلی آگاه باشند و محکم بازی کنند و تیم پرسپولیس را دست کم نگیرند.

از باخت پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا ناراحت شدم

او بیان کرد: من از باخت پرسپولیس برابر تیم اولسان ناراحت شدم. همیشه دوست دارم یک تیم ایرانی، حتی اگر پرسپولیس باشد قهرمان آسیا شود. در آسیا من طرفدار تیم‌های ایرانی هستم، طبیعتا من پرسپولیسی نیستم، اما از باخت پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا ناراحت شدم.

فتح الله زاده در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تعدادی از مدیران باسابقه در این انتخابات ورود نکرده اند، زیرا رای نه بر اساس شایسته سالاری بلکه براساس لابی داده می‌شود. من الان می‌توانم اسم ۹ نفری که رای می‌آورند را بیاورم. باید در نظر داشت آرای اعضای مجمع حق الناس است و باید به کسی داده شود که شایستگی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز