مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر بیستم فوتبال از ۱۵ بهمن آغاز نمی‌ شود و قطعا بعد از پایان دور رفت و انجام مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر نقل و انتقالات نیم فصل شروع خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، فریبرز محمودزاده مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران  اظهار داشت: بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر بیستم فوتبال از ۱۵ بهمن آغاز نمی‌ شود و قطعا بعد از پایان دور رفت و انجام مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر نقل و انتقالات نیم فصل شروع خواهد شد که تاریخ دقیق آن به زودی اعلام می‌شود.

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: در این فصل به دلیل انتشار ویروس کرونا و شرایط خاص حاکم بر فوتبال ایران و جهان به دلیل بیماری کووید ۱۹ حتی امکان عدم برگزاری مسابقات نیز وجود داشت و بر همین اساس طبق قوانین TMS فیفا همزمان با اعلام زمان نقل و انتقالات ابتدای فصل باید زمان نقل و انتقالات نیم فصل نیز اعلام می‌گردید.

وی افزود: اکنون که برنامه دقیق پایان نیم فصل مسابقات اعلام شده بنابراین زمان دقیق نقل و انتقالات زمستانی نیز تعیین و اعلام می‌شود که این بازه زمانی قطعا بعد از پایان دور رفت مسابقات خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز