مجری ورزشی کشورمان گفت: با توجه به بازیکنانی که در تیم ملی ما هستند، من امیدوارم بتوانیم صعود کنیم و فکر می‌کنم تیم ما یک سطح از تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین جلوتر است.

به گزارش مرور نیوز، عادل فردوسی پور مجری ورزشی کشورمان در حاشیه دیدار تیم‌ های رسانه ورزش وپیشکسوتان سرخابی که به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند، ۲ پیشکسوت فوتبال کشورمان برگزار شد، عنوان کرد: منتخب سرخابی‌ ها تیم حریف ما، متشکل از بازیکنان حرفه‌ای بود و به همین دلیل تیم ما را شکست دادند، اما ما هم تلاش خود را کردیم.

عادل فردوسی پور درباره شرایط این روز‌های فوتبال کشورمان و سلب میزبانی‌ بازی های تیم‌ های ملی گفت: متاسفانه اتفاقات تلخی است که برای فوتبال کشورمان پیش آمده و میزبانی‌ را به راحتی از دست دادیم.

او ادامه داد: کمی اوضاع خطرناک است؛ اما با توجه به بازیکنانی که در تیم ملی ما هستند، من امیدوارم بتوانیم صعود کنیم و فکر می‌کنم تیم ما یک سطح از تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین جلوتر است.

فردوسی پور در ارتباط با این موضوع که با توجه به داشتن کرسی ‌های بین المللی در فوتبال، چرا چنین اتفاقی برای کشورمان پیش آمده است، گفت: این موضوع را باید از آن دوستان پرسید که چرا بیشتر به میز‌های خود فکر می‌کنند تا این که برای منفعت فوتبال کشورمان کار کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز