سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: تا وقتی جایگاهی در AFC نداشته باشیم شرایط ما همین است ما باید قدرت بیشتری در آسیا داشته باشیم.

به گزارش مرور نیوز، علی پروین سرمربی پیشین پرسپولیس در حاشیه دیدار یادبود دو بازیکن پیشین پرسپولیس بین منتخب استقلال و پرسپولیس و رسانه ورزش گفت: باز هم به خانواده مهرداد میناوند و علی انصاریان تسلیت می گویم و برای آنها آرزوی سلامتی دارم.

وی در مورد صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: تیم ملی کشورمان بازیکنان خوبی دارد و مطمئنم با این نفرات خوب به جام جهانی صعود خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اسکوچیچ می ‌تواند تیم ملی را به جام جهانی ببرد، گفت: فعلاً او سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان و همه باید از او حمایت کنیم.

علی پروین در خصوص گرفتن میزبانی از تیم ‌های ایرانی هم گفت: تا وقتی جایگاهی در AFC نداشته باشیم شرایط ما همین است ما باید قدرت بیشتری در آسیا داشته باشیم.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که چرا بازیکنان استقلال و پرسپولیس به راحتی از تیم جدا شده و به تیم حریف می‌پیوندند، گفت: در زمان ما چنین چیزی وجود نداشت و این موضوع را بد می‌دانستند اما این اتفاق در حال حاضر عادی شده و به راحتی بازیکنان به خاطر مسائل مالی تیم شان را عوض می‌ کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز