وزیر ورزش و جوانان گفت: همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه خواهد یافت چرا که مسیر توسعه استمرار دارد.

به گزارش مرور نیوز، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دیدار نوروزی با جمعی از روسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی در کشور به خاطر تحریم‌های ظالمانه، تلاش کردیم تا بهترین امکانات را برای فدراسیون‌ها و المپیکی‌ها مهیا کنیم، در ۴ ماه آینده نیز پشتیبانی‌ها از رشته‌های المپین ها مضاعف می‌شود.

وی ادامه داد: بازدیدهایی از اردوهای آماده سازی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های توکیو توسط مسوولان برای بررسی وضعیت ملی پوشان صورت گرفت از نزدیک شاهد تمرینات آنها بودیم، این بازدیدها تا زمان اعزام ادامه خواهد یافت.

سلطانی فر ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها» ضمن حمایت و پشتیبانی از بخش خصوصی با حذف موانع شرایط بهتری را برای فعالیت آنها مهیا کنیم.

وزیر ورزش ادامه داد: نگاه ویژه دولت دوازدهم توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در اقصی نقاط کشور است به طوری که تعداد ۳۰۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در ۴ سال گذشته به ۲ هزار در مناطق محروم رسیده است.

مسعود سلطانی فر در پایان گفت: کسب بهترین نتایج در جام جهانی، بازی‌های جاکارتا، المپیک جوانان حاصل اهتمام خانواده ورزش است که در سایه آرامش به دست آمد. همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه خواهد یافت چرا که مسیر توسعه استمرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز