رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فضای ما و نگاهمان چیزی است که به آن اعتقاد داریم و تمام سعی ما بر این است که با عدالت پیش رویم و از صیانت فدراسیون فوتبال دفاع و حمایت خواهیم کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم معارفه علیرضا امامی فر، رئیس مرکز ملی فوتبال صبح امروز با حضور شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون، میرشاد ماجدی و طهمورث حیدری اعضای هیئت رئیسه، سعید قاسمی معاون و اعضای حاضر در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

از صیانت فدراسیون فوتبال دفاع و حمایت خواهیم کرد

در این مراسم شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: علی رغم محدودیت‌ها و مشکلاتی که وجود دارد، در کنار هم فعالیت‌های بزرگی را انجام خواهیم داد. نگاهمان توسعه محور بوده و با پیشبرد اهداف خود فصل نوینی در برنامه ریزی جدید فدراسیون فوتبال، حکم فرما خواهد شد.

وی ادامه داد: اراده ما قوی و مستحکم است و در همین راستا قدم بر خواهیم داشت. فدراسیون فوتبال بستر لازم برای نگاه آکادمیک و روند برنامه ریزی ایجاد خواهد کرد. نگاه ما شایسته سالاری بوده و با تغییرات، درصدد آن هستیم که با اجرای برنامه‌های خود با نگاه اقتصادی فوتبال و تغییراتی که رخ می‌دهند، به سمت آکادمیک بودن و کارآمد شدن بیش از پیش، پیش رویم. فضای ما و نگاهمان چیزی است که به آن اعتقاد داریم و تمام سعی ما بر این است که با عدالت پیش رویم و از صیانت فدراسیون فوتبال دفاع و حمایت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال برای ما در بخش توسعه فوتبال و آکادمیک بسیار مهم و حائز اهمیت است و امیدوارم که شاهد رشد بیش از پیش در این قسمت باشیم. درب فدراسیون فوتبال به روی همه باز است و برای توسعه با برنامه ریزی پیش خواهیم رفت.

همگام با سیاست‌های فدراسیون فوتبال برنامه‌های فوتبال را پیش بردیم

در ادامه سعید قاسمی، معاون مرکز ملی فوتبال گفت: تمام تلاش من به همراه همکارانم بر این بوده تا روند رو به رشدی را در این کمپ داشته باشیم. همگام با سیاست‌های فدراسیون فوتبال برنامه‌های خود را پیش می‌بریم و امیدوارم شاهد اتفاقات خوب باشیم.

اهداف فدراسیون دانش بنیان است

علیرضا امامی فر، رئیس جدید مرکز ملی فوتبال در ادامه این مراسم گفت: ابتدا از عزیزی خادم به خاطر بینشی که داشته تشکر می‌کنم. در جلسه‌ای که با او برگزار کردم در خصوص موارد مختلفی به بحث و بررسی پرداخته و متوجه شدم اهداف او دانش بنیان بوده و به علم توجه می‌شود و به دنبال توسعه و پیشبرد فوتبال کشور است. بر همین اساس تاخیر نکرده و پاسخ مثبت به این پیشنهاد دادم. چندین سال منتظر چنین دیدگاهی بودم. سعی می کنم با تمام وجودم در این کار انرژی بگذارم. من به کار گروهی اعتقاد دارم و در همین راستا برنامه هایم را پیش می‌برم.

وی ادامه داد: این که نفرات فوتبالی و تحصیل‌کرده در این دوره و دوره‌های قبل حضور داشته و دارند، باعث خوشحالی است و امیدوارم در کنار یکدیگر برنامه‌های خود را توسعه داده و خدمتی را هر چند کوچک برای فوتبال ایران انجام دهم. نکته‌ بسیار حائز اهمیت این است که در هر جایی کار کنیم و مسئولیتی که داشته باشیم، اگر کار خود را با نیت و صداقت در راه فوتبال پیش ببریم این چرخه فوتبال به درستی می‌چرخد و شاهد موفقیت خواهیم بود.

در ادامه میرشاد ماجدی گفت: امامی فر هم دوره و هم بازی من بوده و باعث افتخار است که فوتبالی‌ها کنار هم هستیم. او فرد فوتبالی است و معضلات و شرایط اماکن ورزشی را بسیار خوب می داند. بنای مرکز ملی فوتبال به دوش همکاران حاضر در این مرکز که متعهد و با تجربه هستند، تاکنون پیش رفته و از امامی فر می خواهم با صبر و همت بالا، با تعامل و همکاری و برنامه‌های راهبردی پیش رود و در نهایت شاهد حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز