رسانه‌های عربستانی به شکست الاهلی برابر نماینده کشورمان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان دادند.

به گزارش مرور نیوز، تیم های فوتبال استقلال ایران و الاهلی عربستان در یکی از دیدار های حساس هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ، بامداد جمعه از ساعت ۰۰:۴۵ در زمین شماره ۲ ورزشگاه ملک عبدالله جده به مصاف هم رفتند. در نهایت این بازی با نتیجه ۵ بر ۲ به سود استقلال به پایان رسید.

رسانه های عربستانی به این باخت واکنش نشان دادند که در ذیل می بینید:

اسپورت ۲۴

" الاهلی توسط استقلال ۵ تایی شد. ناکامی الاهلی در نخستین آزمون خود با سرمربی رومانیایی"

عکاظ

" الاهلی سنگین‌ترین شکست خود را تجربه کرد"

الشرق الاوسط

" شکست تاریخی الاهلی برابر استقلال"

این روزنامه سرشناس این گونه به شکست سنگین الاهلی واکنش نشان داد: الاهلی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا یک شکست تاریخی را برابر نماینده ایران تجربه کرد.

سعودی اسپورت

این سایت عربستانی با تیتر" فاجعه! شکست تحقیر آمیز الاهلی برابر استقلال در آغاز راه آسیایی" نوشت: دیدار استقلال و الاهلی با شکست سنگین ۵ بر ۲ الاهلی به پایان رسید.

الریاضیه

"ناکامی الاهلی به آسیا هم آمد"

این روزنامه عربستانی در گزارش خود نوشت: الاهلی ناکامی خود در لیگ محلی را به آسیا هم آورد تا جایی که یک شکست سنگین ۵ بر ۲ را در دیدار نخست خود برابر استقلال تجربه کرد.

روزنامه «الریاضیه» عربستان در گزارشی اعلام کرده که باخت الاهلی مقابل استقلال سنگین‌ترین شکست الاهلی در تاریخ حضورش در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بوده است.

باخت تاریخی الاهلی در حالی توسط استقلال رقم خورد که شاهزاده «عبدالعزیز بن ترکی» وزیر ورزش عربستان هم در ورزشگاه حضور داشت و نظاره گر عملکرد درخشان نماینده ایران بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز