مربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس تیم سایه ندارد و تمام بازیکنانش ارزشمند هستند. شما دیدید مقابل گوا هند در بازی برگشت پنج بازیکن را تغییر دادیم اما باز هم بازیکنان ما فوق العاده بودند.

به گزارش مرور نیوز، حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با الوحده امارات در هفته پنجم گروه E لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ گفت: ابتدا آرزوی سلامتی برای تمام مردم دنیا می‌کنم که درگیر بیماری کرونا هستند مخصوصا پیشکسوتان پرسپولیس نظیر آقای جاسمیان که اولین کاپیتان تاریخ این باشگاه هستند امیدوارم سلات باشند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: درباره صعود از گروه خودمان از انرژی هواداران که شاید کنارمان نبودند اما انرژی خوب آنها را همیشه از راه دور داشتیم تشکر می‌کنم و این صعود را به آنها و ملت ایران تبریک می گویم.

او درباره احتمال تغییر در ترکیب این تیم با توجه به قطعی شدن صعود سرخپوشان تاکید کرد: پرسپولیس تیم سایه ندارد و تمام بازیکنانش ارزشمند هستند. شما دیدید مقابل گوا هند در بازی برگشت پنج بازیکن را تغییر دادیم اما باز هم بازیکنان ما فوق العاده بودند. تک تک این بازیکنان ارزشمند هستند. تاکتیک‌های مختلف را با شکل‌های مختلف مرور می‌کنیم. برای هر بازی طراحی فنی خودمان را داریم. به وحدت تاکتیکی مناسب می رسیم و هرکس در این پازل تاکتیکی قرار می‌گیرد موفق می‌شود.

مطهری درباره عملکرد سرخپوشان در رقابت‌های فصل جاری تصریح کرد: همه می‌دانید پرسپولیس تیم بزرگی است. از باختن بدمان می‌آید و از آن متنفر هستیم. همیشه تلاش می‌کنیم. بازیکنان جنگجو هستند و همیشه تلاش می‌کنند. بازی با الوحده را خیلی جدی می‌گیریم. تمام بازی‌ها در لیگ قهرمانان سنگین هستند. برای هر بازی برنامه ریزی خودمان را داریم. اتفاقا خیلی برای ما مهم است نتیجه بازی را از آن خود کنیم چون به بزرگ بودن و بردن عادت کرده ایم. در کنفرانس قبلی هم گفتم پرسپولیسی‌ها به بردن عادت کرده اند.

مربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در بازی های آسیایی دیدار ساده نداریم. به قول یک انسان بزرگ کسانی که صحبت از بازی آسان می کنند نباید جوابشان را داد و به حرف هایشان نباید توجه کرد. دیدید که تیم گوا هند تیم بسیار منسجمی بود. این تیم از دو بازی نخست خود در آسیا مساوی گرفت و برابر پرسپویس هم نهایت تلاش خود را کردند اما بازیکنان ما فوق العاده هستند. باید پای بازیکنان پرسپولیس را طلا گرفت. بچه های ما از این لحاظ که پرتلاش هستند فوق العاده اند. بنابراین اگر بازی ما با گوا چهارگل اختلاف داشت به این دلیل نیست که گوا ضعیف است بلکه نشان دهنده قدرت بالای پرسپولیس است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز